Age Group 14U | Weight 71 | Round Round 1 |
Result
Loc Webber (Beast Mode Wrestling) Dec 10-4 Chance Wuhr (Compound Wrestling - Great Lakes)
|
Age Group 14U | Weight 71 | Round Round 2 |
Result
Loc Webber (Beast Mode Wrestling) Fall 0:29 Chance Wuhr (Compound Wrestling - Great Lakes)
|
Age Group 14U | Weight 83 | Round Quarterfinal |
Result
William Schork (14U 77) (Ohio) Fall 0:30 Stefan Drabiak (Arsenal Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 83 | Round Quarterfinal |
Result
Josiah Sims (Beat the Streets Cleveland) Dec 10-6 Bo Gibbs (Ohio)
|
Age Group 14U | Weight 83 | Round Quarterfinal |
Result
Brandon Bickerton (Seasons Freestyle Club) TF 10-0 Samuel Adams (Arsenal Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 83 | Round Semifinal |
Result
William Schork (14U 77) (Ohio) Dec 5-4 Josiah Sims (Beat the Streets Cleveland)
|
Age Group 14U | Weight 83 | Round Cons. Round 1 |
Result
Bo Gibbs (Ohio) TF 10-0 Stefan Drabiak (Arsenal Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 83 | Round Semifinal |
Result
Brandon Bickerton (Seasons Freestyle Club) TF 11-1 Tommy Wurster (Ohio)
|
Age Group 14U | Weight 83 | Round Cons. Semi |
Result
Tommy Wurster (Ohio) TF 10-0 Bo Gibbs (Ohio)
|
Age Group 14U | Weight 83 | Round Cons. Semi |
Result
Samuel Adams (Arsenal Wrestling Club) Dec 6-4 Josiah Sims (Beat the Streets Cleveland)
|
Age Group 14U | Weight 83 | Round 1st Place Match |
Result
Brandon Bickerton (Seasons Freestyle Club) TF 10-0 William Schork (14U 77) (Ohio)
|
Age Group 14U | Weight 83 | Round 3rd Place Match |
Result
Tommy Wurster (Ohio) Dec 6-1 Samuel Adams (Arsenal Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 83 | Round 5th Place Match |
Result
Bo Gibbs (Ohio) TF 10-0 Josiah Sims (Beat the Streets Cleveland)
|
Age Group 14U | Weight 87 | Round Round 1 |
Result
Conner Whitely (Ohio) TF 10-0 Ethan Powell (Ohio)
|
Age Group 14U | Weight 87 | Round Round 1 |
Result
Sully Karmon (MVKWA Graham Youth Wrestling Club) TF 12-2 Oliver Lester (Pursuit Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 87 | Round Round 2 |
Result
Oliver Lester (Pursuit Wrestling Club) Fall 0:21 Aldynn Metzger (Ohio Dawgz Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 87 | Round Round 2 |
Result
Ethan Powell (Ohio) Fall 2:00 Sully Karmon (MVKWA Graham Youth Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 87 | Round Round 3 |
Result
Sully Karmon (MVKWA Graham Youth Wrestling Club) TF 10-0 Aldynn Metzger (Ohio Dawgz Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 87 | Round Round 3 |
Result
Conner Whitely (Ohio) Fall 0:26 Oliver Lester (Pursuit Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 87 | Round Round 4 |
Result
Conner Whitely (Ohio) TF 10-0 Aldynn Metzger (Ohio Dawgz Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 87 | Round Round 4 |
Result
Ethan Powell (Ohio) Fall 1:04 Oliver Lester (Pursuit Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 87 | Round Round 5 |
Result
Ethan Powell (Ohio) TF 10-0 Aldynn Metzger (Ohio Dawgz Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 87 | Round Round 5 |
Result
Conner Whitely (Ohio) TF 11-0 Sully Karmon (MVKWA Graham Youth Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 92 | Round Quarterfinal |
Result
Urijah Lopez (Perrysburg Wrestling Club) Fall 0:43 Frederick Speck (Ohio)
|
Age Group 14U | Weight 92 | Round Quarterfinal |
Result
Cooper Schlaegel (Beast Mode Wrestling) TF 10-0 Alexander Daugherty (Shamrock WC)
|