Age Group 14U | Weight 77 | Round Round 3 |
Result
() Bye ()
|
Age Group 14U | Weight 83 | Round Round 1 |
Result
Loc Webber (U14 - 77) (Beast Mode Wrestling) TF 9-0 Stefan Drabiak (Ohio)
|
Age Group 14U | Weight 83 | Round Round 1 |
Result
Samuel Adams (Arsenal Wrestling Club) Dec 4-1 Josiah Sims (Beat the Streets Cleveland)
|
Age Group 14U | Weight 83 | Round Round 2 |
Result
Josiah Sims (Beat the Streets Cleveland) TF 8-0 Stefan Drabiak (Ohio)
|
Age Group 14U | Weight 83 | Round Round 2 |
Result
Loc Webber (U14 - 77) (Beast Mode Wrestling) TF 8-0 Samuel Adams (Arsenal Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 83 | Round Round 3 |
Result
Samuel Adams (Arsenal Wrestling Club) TF 8-0 Stefan Drabiak (Ohio)
|
Age Group 14U | Weight 83 | Round Round 3 |
Result
Loc Webber (U14 - 77) (Beast Mode Wrestling) Dec 8-6 Josiah Sims (Beat the Streets Cleveland)
|
Age Group 14U | Weight 92 | Round Round 1 |
Result
Ethan Powell (Ohio) TF 8-0 Alexander Daugherty (Shamrock WC)
|
Age Group 14U | Weight 92 | Round Round 2 |
Result
Ethan Powell (Ohio) Dec 8-5 Alexander Daugherty (Shamrock WC)
|
Age Group 14U | Weight 97 | Round Round 1 |
Result
Cooper Schlaegel (Beast Mode Wrestling) TF 8-0 Mikhail Montgomery (Samurai Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 97 | Round Round 2 |
Result
Cooper Schlaegel (Beast Mode Wrestling) TF 8-0 Mikhail Montgomery (Samurai Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 102 | Round Round 3 |
Result
() Bye ()
|
Age Group 14U | Weight 106 | Round Round 1 |
Result
Haiden Peterson (Bad Karma Wrestling Club) Fall 0:57 Mahseiah Yisrael (U14-102) (Beat the Streets Cleveland)
|
Age Group 14U | Weight 106 | Round Round 1 |
Result
Kaiden Barker (Samurai Wrestling Club) Dec 7-2 Joel Brink (Shamrock WC)
|
Age Group 14U | Weight 106 | Round Round 2 |
Result
Haiden Peterson (Bad Karma Wrestling Club) Fall 2:42 Kaiden Barker (Samurai Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 106 | Round Round 2 |
Result
Joel Brink (Shamrock WC) Fall 0:51 Mahseiah Yisrael (U14-102) (Beat the Streets Cleveland)
|
Age Group 14U | Weight 106 | Round Round 3 |
Result
Joel Brink (Shamrock WC) TF 13-4 Haiden Peterson (Bad Karma Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 106 | Round Round 3 |
Result
Kaiden Barker (Samurai Wrestling Club) TF 8-0 Mahseiah Yisrael (U14-102) (Beat the Streets Cleveland)
|
Age Group 14U | Weight 110 | Round Round 1 |
Result
Westin Larson (Lutheran West Wrestling) TF 20-10 Alessio Farrell (Green Machine Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 110 | Round Round 2 |
Result
Alessio Farrell (Green Machine Wrestling Club) Fall 0:33 Westin Larson (Lutheran West Wrestling)
|
Age Group 14U | Weight 110 | Round Round 3 |
Result
Westin Larson (Lutheran West Wrestling) TF 14-6 Alessio Farrell (Green Machine Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 119 | Round Round 1 |
Result
Jaylyn Taylor (Beat the Streets Cleveland) TF 9-1 Miko Troupe (Beat the Streets Cleveland)
|
Age Group 14U | Weight 119 | Round Round 2 |
Result
Jacob Lewis (Green Machine Wrestling Club) Fall 1:44 Jaylyn Taylor (Beat the Streets Cleveland)
|
Age Group 14U | Weight 119 | Round Round 3 |
Result
Jacob Lewis (Green Machine Wrestling Club) Fall 0:37 Miko Troupe (Beat the Streets Cleveland)
|
Age Group 14U | Weight 125 | Round Round 3 |
Result
() Bye ()
|