Age Group NJCAA | Weight 285 | Round Finals |
Result
Jorden Pryor (Iowa Central) DEC 10-3 Devon Dawson (Pratt)
|
Age Group NJCAA | Weight 197 | Round Finals |
Result
Jose Valdez (North Iowa) DEC 6-4 SV Massoma Endene (Iowa Lakes)
|
Age Group NJCAA | Weight 184 | Round Finals |
Result
Josh McFarland (Iowa Western) DEC 3-2 Deron Pulliam (Indian Hills Community College)
|
Age Group NJCAA | Weight 174 | Round Finals |
Result
Josh Kenny (Muskegon) F 2-1 4:52 Jose Rodriguez (Iowa Central)
|
Age Group NJCAA | Weight 165 | Round Finals |
Result
Christian Minto (North Iowa) MD 14-5 Steele Starren (Clackamas)
|
Age Group NJCAA | Weight 157 | Round Finals |
Result
Alex Ramirez (Clackamas) DEC 9-4 Fabian Padilla (Iowa Western)
|
Age Group NJCAA | Weight 149 | Round Finals |
Result
Keaton Geerts (Iowa Central) MD 9-0 Jacob Beeson (Pratt)
|
Age Group NJCAA | Weight 141 | Round Finals |
Result
Jacob Mitchell (Pratt) DEC 15-8 Marckis Branford (Clackamas)
|
Age Group NJCAA | Weight 133 | Round Finals |
Result
Jovan Garcia (Southwestern Oregon CC) DEC 6-3 Justin Mejia (Clackamas)
|
Age Group NJCAA | Weight 125 | Round Finals |
Result
Garrett Ricks (Western Wyoming) DEC 8-6 SV Jakason Burks (Iowa Western)
|
Age Group NJCAA | Weight 184 | Round 3rd Place |
Result
Tyce Raddon (Western Wyoming) DEC 9-2 Devin Winston (North Idaho)
|
Age Group NJCAA | Weight 285 | Round 3rd Place |
Result
Dan Baker (Northeastern Oklahoma A&M) F 5-8 2:07 Cohle Feliciano (North Idaho)
|
Age Group NJCAA | Weight 285 | Round 7th Place |
Result
Kawaun DeBoe (Indian Hills Community College) DEC 6-0 Jacob Rahn (Iowa Lakes)
|
Age Group NJCAA | Weight 197 | Round 3rd Place |
Result
Zachery Ferris (Cloud County) DEC 7-5 Demarco Lee (Harper)
|
Age Group NJCAA | Weight 157 | Round 3rd Place |
Result
Nolan Miller-Johnston (Iowa Central) DEC 4-2 Willie VonRuden (Rochester Community & Technical College)
|
Age Group NJCAA | Weight 184 | Round 5th Place |
Result
Jackson White (Northeastern Oklahoma A&M) F 4-0 2:42 JR Scott (Southwestern Oregon CC)
|
Age Group NJCAA | Weight 141 | Round 3rd Place |
Result
Creighton Baughman (Iowa Western) DEC 5-1 Parker Dobrocky (Rochester Community & Technical College)
|
Age Group NJCAA | Weight 125 | Round 3rd Place |
Result
Nicolas Aguilar (Clackamas) DQ Jett Strickenberger (North Idaho)
|
Age Group NJCAA | Weight 197 | Round 5th Place |
Result
Michael Gasper (Clackamas) MD 11-2 Khris Walton (Indian Hills Community College)
|
Age Group NJCAA | Weight 197 | Round 7th Place |
Result
Tyler Scheurn (Western Wyoming) DEC 6-4 Seth Seago (Northeastern Oklahoma A&M)
|
Age Group NJCAA | Weight 285 | Round 5th Place |
Result
Shane Whitney (Camden County College) DEC 6-3 Kyle Richards (Clackamas)
|
Age Group NJCAA | Weight 174 | Round 3rd Place |
Result
Christian Smoot (Western Wyoming) DEC 13-10 Dayton Fields (Northeastern Oklahoma A&M)
|
Age Group NJCAA | Weight 184 | Round 7th Place |
Result
Bronson Jewell (Muskegon) DEC 7-5 Giovanni Jackson (Harper)
|
Age Group NJCAA | Weight 157 | Round 5th Place |
Result
Alfonso Martinez (North Idaho) DEC 6-4 Gage Shetley (Northeastern Oklahoma A&M)
|
Age Group NJCAA | Weight 174 | Round 5th Place |
Result
Ein Carlos (North Iowa) M FOR 0-0 0:00 Trent Silva (Clackamas)
|