Age Group 6U | Weight 35-40 | Round Round 1 |
Result
Wesley Adams (Salem Elite) Fall 0:50 Cota Whitehead (Jr Comets)
|
Age Group 6U | Weight 35-40 | Round Round 2 |
Result
Lexi Houtz (Cornerstone mat club) Dec 14-12 Cota Whitehead (Jr Comets)
|
Age Group 6U | Weight 35-40 | Round Round 3 |
Result
Wesley Adams (Salem Elite) Fall 0:14 Lexi Houtz (Cornerstone mat club)
|
Age Group 6U | Weight 42-44.6 | Round Round 1 |
Result
Nohek Picasso (Salem Elite) Fall 0:20 Luke Tena (Cornerstone mat club)
|
Age Group 6U | Weight 42-44.6 | Round Round 2 |
Result
Leo Navarro (Legacy Elite) Fall 0:08 Luke Tena (Cornerstone mat club)
|
Age Group 6U | Weight 42-44.6 | Round Round 3 |
Result
Leo Navarro (Legacy Elite) TF 10-0 Nohek Picasso (Salem Elite)
|
Age Group 6U | Weight 45-51 | Round Round 1 |
Result
Joshua Tena Jr (Cornerstone mat club) Fall 0:40 Liam Lantry (Hotshots)
|
Age Group 6U | Weight 45-51 | Round Round 2 |
Result
Liam Lantry (Hotshots) Fall 0:10 Alma Jentzsch (Cougar Wrestling)
|
Age Group 6U | Weight 45-51 | Round Round 3 |
Result
Joshua Tena Jr (Cornerstone mat club) Fall 0:11 Alma Jentzsch (Cougar Wrestling)
|
Age Group 8U Girls | Weight 50-55 | Round Round 1 |
Result
Georgia Reed (Legacy Elite) Fall 0:52 Dusty Wilson (Salem Elite)
|
Age Group 8U Girls | Weight 50-55 | Round Round 2 |
Result
Dusty Wilson (Salem Elite) TF 10-0 Georgia Reed (Legacy Elite)
|
Age Group 8U Girls | Weight 50-55 | Round Round 3 |
Result
Georgia Reed (Legacy Elite) Fall 1:39 Dusty Wilson (Salem Elite)
|
Age Group 8U | Weight 43 | Round Round 1 |
Result
Walker Farris (Sweet Home ) Fall 1:26 Henrik Olson (Salem Elite)
|
Age Group 8U | Weight 43 | Round Round 2 |
Result
Henrik Olson (Salem Elite) TF 18-8 Hunter Freeman (Mat Sense)
|
Age Group 8U | Weight 43 | Round Round 3 |
Result
Walker Farris (Sweet Home ) TF 24-14 Hunter Freeman (Mat Sense)
|
Age Group 8U | Weight 49 | Round Round 1 |
Result
Amos Jorgensen (Sweet Home ) Fall 0:41 Franklin Smith (Lebanon Mat Club)
|
Age Group 8U | Weight 49 | Round Round 1 |
Result
Brysen Conn (Legacy Elite) Fall 0:30 Jayden Stanley (Cottage Grove)
|
Age Group 8U | Weight 49 | Round Round 2 |
Result
Franklin Smith (Lebanon Mat Club) Dec 12-10 Jayden Stanley (Cottage Grove)
|
Age Group 8U | Weight 49 | Round Round 2 |
Result
Brysen Conn (Legacy Elite) Fall 1:28 Amos Jorgensen (Sweet Home )
|
Age Group 8U | Weight 49 | Round Round 3 |
Result
Brysen Conn (Legacy Elite) Fall 0:29 Franklin Smith (Lebanon Mat Club)
|
Age Group 8U | Weight 49 | Round Round 3 |
Result
Amos Jorgensen (Sweet Home ) Fall 0:49 Jayden Stanley (Cottage Grove)
|
Age Group 8U | Weight 53 | Round Round 1 |
Result
Jordan Aguilar (All-Phase Wrestling Club) TF 12-0 Ariston Hanvichith (Barlow Mat Club (DBA Barlow Wr)
|
Age Group 8U | Weight 53 | Round Round 1 |
Result
Bryson Fryman (All-Phase Wrestling Club) Fall 1:37 Asher Harris (Legacy Elite)
|
Age Group 8U | Weight 53 | Round Round 2 |
Result
Asher Harris (Legacy Elite) TF 10-0 Emmett Barnes (Salem Elite)
|
Age Group 8U | Weight 53 | Round Round 2 |
Result
Bryson Fryman (All-Phase Wrestling Club) TF 10-0 Ariston Hanvichith (Barlow Mat Club (DBA Barlow Wr)
|