Sign in with USA Wrestling Membership
P2P - Burton Bash
Age Group 8U Weight 55-60 Round Round 1 Result
Greylen Lopez (San Luis Valley Wrestling Club) Fall 0:00 Nico Gallegos (Cheyenne Mountain Wrestling Club)
Age Group 8U Weight 55-60 Round Round 1 Result
Reuben Miller (Betterman Elite Wrestling) Fall 0:00 Maverick Juhlin (Cheyenne Mountain Wrestling Club)
Age Group 12U Weight 98-107 Round Round 1 Result
Leno Fernandez (Widefield Wrestling Club) Fall 0:00 Antonio Romero (Pikes Peak Warriors Wrestling)
Age Group 12U Weight 98-107 Round Round 1 Result
Juan HInojosa (Widefield Wrestling Club) Dec 0-0 Elsie Vialpando (Misfit Wrestling)
Age Group 6U Weight 49-53 Round Round 1 Result
Max Huntsinger (Woodland Park Jr. Wrestling Club) Dec 0-0 Owen Meyer (Colorado Regulators Wrestling Club)
Age Group 6U Weight 49-53 Round Round 1 Result
Ignacio Fernandez (Widefield Wrestling Club) Fall 0:00 Lincoln Tutje (Widefield Wrestling Club)
Age Group 10U Weight 56-61 Round Round 1 Result
Greylen Lopez (San Luis Valley Wrestling Club) Dec 0-0 Armondo Gonzales (La Gente Wrestling Club)
Age Group 10U Weight 56-61 Round Round 1 Result
Jaxson Ambroz (Pikes Peak Warriors Wrestling) Fall 0:00 Declan Snell (Pikes Peak Warriors Wrestling)
Age Group 10U Weight 60-66 Round Round 1 Result
Mason Betterman (Betterman Elite Wrestling) Fall 0:00 Cayhill Sharon (Fowler Wrestling Club)
Age Group 10U Weight 60-66 Round Round 1 Result
Easton Garofalo (Betterman Elite Wrestling) Fall 0:00 Lane Cleveland (Peyton Youth Wrestling)
Age Group 10U Weight 66-71 Round Round 1 Result
Arian Romero (Animal House Wrestling) Fall 0:00 Keyen Rogers (SLV Elite Wrestling Club)
Age Group 10U Weight 66-71 Round Round 1 Result
Antonio Aragon (Pikes Peak Warriors Wrestling) Fall 0:00 Jobe Meyeres (Pueblo County Wrestling Club)
Age Group 10U Weight 67-73 B Round Round 1 Result
Connor Collins (Classical Wrestling Academy (CWA)) Fall 0:00 Jacob Solley (Pikes Peak Warriors Wrestling)
Age Group 10U Weight 67-73 B Round Round 1 Result
Nathaniel Clubine (Betterman Elite Wrestling) Dec 0-0 Benjamin Meyer (Colorado Regulators Wrestling Club)
Age Group 10U Weight 77-87 Round Round 1 Result
Vincent Murray (Valley Elite Wrestling) Fall 0:00 Jack Angel (Pueblo County Wrestling Club)
Age Group 10U Weight 77-87 Round Round 1 Result
Lucas Ferlitsch (Betterman Elite Wrestling) Fall 0:00 Witten Rogers (Pikes Peak Warriors Wrestling)
Age Group 10U Weight 77-87 Round Round 1 Result
Luke Tiffany (Pikes Peak Warriors Wrestling) Fall 0:00 Korie Yoder (Ellicott Metro District Thunderhawks Wrestling Club)
Age Group 10U Weight 124-160 Round Round 1 Result
Zoey Quintana (Team Taneisha Wrestling Club) Fall 0:00 Evan Vigil (Pikes Peak Warriors Wrestling)
Age Group 10U Weight 124-160 Round Round 1 Result
Jaxxon Daniel (San Luis Valley Wrestling Club) Dec 0-0 Braiden Martinez (La Gente Wrestling Club)
Age Group 15U Weight 84-87 Round Round 1 Result
Manuel Mota (Widefield Wrestling Club) Fall 0:00 Stockton Sharon (Fowler Wrestling Club)
Age Group 15U Weight 84-87 Round Round 1 Result
Lincoln Peck (Pikes Peak Warriors Wrestling) Dec 0-0 Mathieu Dean (San Luis Valley Wrestling Club)
Age Group 15U Weight 115-119 Round Round 1 Result
Brenden Campbell (Pikes Peak Warriors Wrestling) Dec 0-0 Carlos Campos (San Luis Valley Wrestling Club)
Age Group 15U Weight 115-119 Round Round 1 Result
Vincent Torres (Betterman Elite Wrestling) Fall 0:00 Josiah Sanders (Widefield Wrestling Club)
Age Group 15U Weight 115-119 Round Round 1 Result
Aidan Montes (Widefield Wrestling Club) Fall 0:00 Bella Brockman (Woodland Park Jr. Wrestling Club)
Age Group 15U Weight 127-133 Round Round 1 Result
Landon Langan (Widefield Wrestling Club) Fall 0:00 Brady Haas (Pikes Peak Warriors Wrestling)