Age Group Greco-Roman | Weight 60 | Round Consi of 4 |
Result
Leslie Fuenffinger (Army (WCAP)) VFO 0-0 Max Black (NMU-National Training Center)
|
Age Group Greco-Roman | Weight 60 | Round Semi-Finals |
Result
Ildar Hafizov (Army (WCAP)) VPO 6-0 Dylan Koontz (Titan Mercury Wrestling Club (TMWC))
|
Age Group Greco-Roman | Weight 87 | Round Quarter-Finals |
Result
Timothy Young (Army (WCAP)) VSU1 12-4 2:18 MacAron Kukowski (Minnesota Storm)
|
Age Group Greco-Roman | Weight 55 | Round Semi-Finals |
Result
Dalton Duffield (Army (WCAP)) VSU 10-0 1:11 Jacob Cochran (Army (WCAP))
|
Age Group Greco-Roman | Weight 82 | Round Quarter-Finals |
Result
Ryan Epps (Army (WCAP)) VPO1 1-1 Tommy Brackett (New York Athletic Club)
|
Age Group Greco-Roman | Weight 130 | Round Quarter-Finals |
Result
Darryl Aiello (Dubuque RTC) VFA 1:07 2-0 Brandon Metz (North Dakota)
|
Age Group Greco-Roman | Weight 87 | Round Quarter-Finals |
Result
Richard Carlson (Minnesota Storm) VSU 8-0 1:30 Jordan Lara (Texas RTC)
|
Age Group Greco-Roman | Weight 77 | Round Quarter-Finals |
Result
RaVaughn Perkins (New York Athletic Club) VPO 4-0 Jesse Porter (New York Athletic Club)
|
Age Group Greco-Roman | Weight 82 | Round Quarter-Finals |
Result
Tyler Cunningham (New York Athletic Club) VPO1 4-2 Barrett Stanghill (Minnesota Storm)
|
Age Group Greco-Roman | Weight 67 | Round Quarter-Finals |
Result
Alejandro Sancho (Army (WCAP)) VSU1 11-2 4:10 Savion Haywood (Iguana Wrestling Club)
|
Age Group Greco-Roman | Weight 67 | Round Quarter-Finals |
Result
Chayse La Joie (California Regional Training Center (CA RTC)) VSU1 10-2 4:09 Nicholas Leonetti (Suples Wrestling Club)
|
Age Group Greco-Roman | Weight 67 | Round Quarter-Finals |
Result
David Stepanian (New York Athletic Club) VPO1 4-2 Joel Adams (The Best Wrestler)
|
Age Group Greco-Roman | Weight 60 | Round Quarter-Finals |
Result
Phillip Moomey (Spartan Combat RTC) VPO1 6-6 Leslie Fuenffinger (Army (WCAP))
|
Age Group Greco-Roman | Weight 60 | Round Quarter-Finals |
Result
Dylan Koontz (Titan Mercury Wrestling Club (TMWC)) VPO 5-0 Jonathan Gurule (NMU-National Training Center)
|
Age Group Greco-Roman | Weight 60 | Round Quarter-Finals |
Result
Randon Miranda (Rise RTC) VSU1 12-4 2:19 Max Black (NMU-National Training Center)
|
Age Group Greco-Roman | Weight 55 | Round Quarter-Finals |
Result
Jacob Cochran (Army (WCAP)) VSU1 11-2 1:49 Tirso Lara (TOP GUN Wrestling Club)
|
Age Group Greco-Roman | Weight 87 | Round Consi of 4 |
Result
Jordan Lara (Texas RTC) BYE ()
|
Age Group Greco-Roman | Weight 130 | Round Consi of 4 |
Result
() BYE ()
|
Age Group Greco-Roman | Weight 130 | Round Quarter-Finals |
Result
Donny Longendyke (Minnesota Storm) BYE ()
|
Age Group Greco-Roman | Weight 87 | Round Consi of 4 |
Result
MacAron Kukowski (Minnesota Storm) BYE ()
|
Age Group Greco-Roman | Weight 60 | Round Consi of 4 |
Result
Jonathan Gurule (NMU-National Training Center) BYE ()
|
Age Group Greco-Roman | Weight 82 | Round Consi of 4 |
Result
Barrett Stanghill (Minnesota Storm) BYE ()
|
Age Group Greco-Roman | Weight 87 | Round Quarter-Finals |
Result
Zachary Braunagel (Illinois Regional Training Center/Illini WC) BYE ()
|
Age Group Greco-Roman | Weight 55 | Round Consi of 4 |
Result
Tirso Lara (TOP GUN Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group Greco-Roman | Weight 77 | Round Consi of 4 |
Result
Jesse Porter (New York Athletic Club) BYE ()
|