Sign in with USA Wrestling Membership
Woodbury Folkstyle Qualifier
Age Group Pee Wee 6U Weight 33-35 Round 1st Place Match Result
Anton Brown (Hastings WC) Fall 0:00 Landon Graudahl (North Branch Wrestling)
Age Group Pee Wee 6U Weight 38-40 Round Round 1 Result
Greyson Mccrae (Hastings WC) Fall 0:00 Arianna Carothers (ASL Eagles)
Age Group Pee Wee 6U Weight 38-40 Round Round 1 Result
Branson Rose (Stillwater Area Wrestling) Maj 11-1 Everett Baer (Woodbury Youth WC)
Age Group Pee Wee 6U Weight 38-40 Round Round 2 Result
Greyson Mccrae (Hastings WC) Fall 0:34 Everett Baer (Woodbury Youth WC)
Age Group Pee Wee 6U Weight 38-40 Round Round 2 Result
Branson Rose (Stillwater Area Wrestling) Fall 1:00 Arianna Carothers (ASL Eagles)
Age Group Pee Wee 6U Weight 38-40 Round Round 3 Result
Branson Rose (Stillwater Area Wrestling) Fall 0:45 Greyson Mccrae (Hastings WC)
Age Group Pee Wee 6U Weight 38-40 Round Round 3 Result
Everett Baer (Woodbury Youth WC) Fall 0:45 Arianna Carothers (ASL Eagles)
Age Group Pee Wee 6U Weight 40-41 Round Round 1 Result
Ben La Coursiere (Hastings WC) Fall 0:46 Traz Tew (Woodbury Youth WC)
Age Group Pee Wee 6U Weight 40-41 Round Round 1 Result
Chev Addyman (Stillwater Area Wrestling) Fall 1:36 Brooks Raaf (EAST RIDGE)
Age Group Pee Wee 6U Weight 40-41 Round Round 2 Result
Chev Addyman (Stillwater Area Wrestling) Fall 0:24 Traz Tew (Woodbury Youth WC)
Age Group Pee Wee 6U Weight 40-41 Round Round 2 Result
Ben La Coursiere (Hastings WC) Fall 0:56 Brooks Raaf (EAST RIDGE)
Age Group Pee Wee 6U Weight 40-41 Round Round 3 Result
Brooks Raaf (EAST RIDGE) Fall 2:34 Traz Tew (Woodbury Youth WC)
Age Group Pee Wee 6U Weight 40-41 Round Round 3 Result
Ben La Coursiere (Hastings WC) Fall 0:43 Chev Addyman (Stillwater Area Wrestling)
Age Group Pee Wee 6U Weight 41-41 Round Round 1 Result
Brooks Gabrielson (Woodbury Youth WC) Dec 16-13 Tyler Fox (Hastings WC)
Age Group Pee Wee 6U Weight 41-41 Round Round 1 Result
Ryder Sanson (TRITON) Fall 0:30 Maddox Mcalpin (Woodbury Youth WC)
Age Group Pee Wee 6U Weight 41-41 Round Round 2 Result
Ryder Sanson (TRITON) Fall 0:19 Tyler Fox (Hastings WC)
Age Group Pee Wee 6U Weight 41-41 Round Round 2 Result
Brooks Gabrielson (Woodbury Youth WC) Maj 14-2 Maddox Mcalpin (Woodbury Youth WC)
Age Group Pee Wee 6U Weight 41-41 Round Round 3 Result
Tyler Fox (Hastings WC) Maj 10-2 Maddox Mcalpin (Woodbury Youth WC)
Age Group Pee Wee 6U Weight 41-41 Round Round 3 Result
Ryder Sanson (TRITON) Fall 0:13 Brooks Gabrielson (Woodbury Youth WC)
Age Group Pee Wee 6U Weight 41-42 Round Round 1 Result
Henry Serres (Hastings WC) Fall 0:24 Elliott Walsh (Woodbury Youth WC)
Age Group Pee Wee 6U Weight 41-42 Round Round 1 Result
Danin Tokin (Woodbury Youth WC) Fall 1:16 Joseph Gilles (North Branch Wrestling)
Age Group Pee Wee 6U Weight 41-42 Round Round 2 Result
Henry Serres (Hastings WC) Fall 1:42 Joseph Gilles (North Branch Wrestling)
Age Group Pee Wee 6U Weight 41-42 Round Round 2 Result
Danin Tokin (Woodbury Youth WC) Fall 0:47 Elliott Walsh (Woodbury Youth WC)
Age Group Pee Wee 6U Weight 41-42 Round Round 3 Result
Henry Serres (Hastings WC) Fall 1:32 Danin Tokin (Woodbury Youth WC)
Age Group Pee Wee 6U Weight 41-42 Round Round 3 Result
Joseph Gilles (North Branch Wrestling) Fall 0:28 Elliott Walsh (Woodbury Youth WC)