Age Group 6U | Weight 42-48 | Round Round 1 |
Result
Brielle Veach (Rhyno Academy of Wrestling) Fall 1:13 Guerin Yearwood (Contenders Wrestling Academy)
|
Age Group 6U | Weight 42-48 | Round Round 2 |
Result
Brielle Veach (Rhyno Academy of Wrestling) Fall 1:02 Guerin Yearwood (Contenders Wrestling Academy)
|
Age Group 8U | Weight 47-51 | Round Round 1 |
Result
Kaeldis Kallenberger (Rhyno Academy of Wrestling) Dec 12-6 Braxton Veach (Rhyno Academy of Wrestling)
|
Age Group 8U | Weight 47-51 | Round Round 2 |
Result
Kaeldis Kallenberger (Rhyno Academy of Wrestling) Dec 8-3 Braxton Veach (Rhyno Academy of Wrestling)
|
Age Group 8U | Weight 58-64 | Round Round 1 |
Result
Jacob Young (Contenders Wrestling Academy) Fall 0:44 Madalynn Jacobs (Edgewood Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 58-64 | Round Round 2 |
Result
Jacob Young (Contenders Wrestling Academy) Fall 2:49 Madalynn Jacobs (Edgewood Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 97-97 | Round Round 3 |
Result
() Bye ()
|
Age Group 10U | Weight 52-57 | Round Round 1 |
Result
Gavin Hooper (Contenders Wrestling Academy) TF 10-0 Layton Wright (Legends of Gold Wrestling)
|
Age Group 10U | Weight 52-57 | Round Round 2 |
Result
Gavin Hooper (Contenders Wrestling Academy) TF 10-0 Layton Wright (Legends of Gold Wrestling)
|
Age Group 10U | Weight 64-70 | Round Round 1 |
Result
Casen Martin (Western Wrestling Club) TF 10-0 Christopher Ibbetson (Contenders Wrestling Academy)
|
Age Group 10U | Weight 64-70 | Round Round 1 |
Result
Casey Harris (Contenders Wrestling Academy) Fall 1:46 Nolan Spivey (Center grove wrestling)
|
Age Group 10U | Weight 64-70 | Round Round 2 |
Result
Bennett Silence (Rhyno Academy of Wrestling) Fall 0:54 Nolan Spivey (Center grove wrestling)
|
Age Group 10U | Weight 64-70 | Round Round 2 |
Result
Casey Harris (Contenders Wrestling Academy) TF 13-2 Casen Martin (Western Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 64-70 | Round Round 3 |
Result
Bennett Silence (Rhyno Academy of Wrestling) Fall 2:25 Casey Harris (Contenders Wrestling Academy)
|
Age Group 10U | Weight 64-70 | Round Round 3 |
Result
Nolan Spivey (Center grove wrestling) Fall 1:04 Christopher Ibbetson (Contenders Wrestling Academy)
|
Age Group 10U | Weight 64-70 | Round Round 4 |
Result
Bennett Silence (Rhyno Academy of Wrestling) Fall 0:53 Christopher Ibbetson (Contenders Wrestling Academy)
|
Age Group 10U | Weight 64-70 | Round Round 4 |
Result
Casen Martin (Western Wrestling Club) Fall 2:18 Nolan Spivey (Center grove wrestling)
|
Age Group 10U | Weight 64-70 | Round Round 5 |
Result
Bennett Silence (Rhyno Academy of Wrestling) TF 10-0 Casen Martin (Western Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 64-70 | Round Round 5 |
Result
Casey Harris (Contenders Wrestling Academy) TF 10-0 Christopher Ibbetson (Contenders Wrestling Academy)
|
Age Group 10U | Weight 90-90 | Round Round 3 |
Result
() Bye ()
|
Age Group 12U | Weight 51-51 | Round Round 3 |
Result
() Bye ()
|
Age Group 12U | Weight 64-73 | Round Round 1 |
Result
Charles Haider (CIA) TF 10-0 Maddon Gonzalez (New Castle Youth Wrestling+)
|
Age Group 12U | Weight 64-73 | Round Round 2 |
Result
Charles Haider (CIA) Dec 10-3 Maverick Meyer (Dragon Wrestling Club)
|
Age Group 12U | Weight 64-73 | Round Round 3 |
Result
Maverick Meyer (Dragon Wrestling Club) Dec 12-10 Maddon Gonzalez (New Castle Youth Wrestling+)
|
Age Group 12U | Weight 72-76 | Round Round 1 |
Result
Xander McCrae (Center Grove Wrestling Club) TF 10-0 Colin Scales (Panther Wrestling Club)
|