Age Group 10U True Beginners | Weight 110-112 | Round Round 2 |
Result
Braxton RIng (Wisconsin) Dec 6-3 Xander Lundwall (Antigo Wrestling Club)
|
Age Group 10U True Beginners | Weight 110-112 | Round Round 2 |
Result
Blake Lawrence (Waukesha Wrestling Club) Fall 0:12 Jordyn Lawrence (Waukesha Wrestling Club)
|
Age Group 10U True Beginners | Weight 110-112 | Round Round 3 |
Result
Xander Lundwall (Antigo Wrestling Club) Fall 1:15 Jordyn Lawrence (Waukesha Wrestling Club)
|
Age Group 10U True Beginners | Weight 110-112 | Round Round 3 |
Result
Braxton RIng (Wisconsin) Fall 0:44 Blake Lawrence (Waukesha Wrestling Club)
|
Age Group 10U True Beginners | Weight 115-123 | Round Round 1 |
Result
Tucker Marquez (Racine Area Wrestling Inc.) SV-1 4-2 Mason Pflugshaupt (Coon Rapids Mat Bandits Wrestling Club)
|
Age Group 10U True Beginners | Weight 115-123 | Round Round 2 |
Result
Hebert Clause Jr. (Lakeland Wrestling Club) Dec 7-3 Mason Pflugshaupt (Coon Rapids Mat Bandits Wrestling Club)
|
Age Group 10U True Beginners | Weight 115-123 | Round Round 3 |
Result
Tucker Marquez (Racine Area Wrestling Inc.) Maj 11-0 Hebert Clause Jr. (Lakeland Wrestling Club)
|
Age Group 8U True Beginner | Weight 39-41 | Round Round 1 |
Result
Kylie Nachreiner (Wisconsin) Dec 5-0 Trennen Dutcher (Janesville Youth Wrestling Club Inc.)
|
Age Group 8U True Beginner | Weight 39-41 | Round Round 1 |
Result
Darian Keller (Crystal Lake Wizards Wrestling Club) Fall 2:29 Axel Soto (Kenosha Wrestling Academy)
|
Age Group 8U True Beginner | Weight 39-41 | Round Round 2 |
Result
Trennen Dutcher (Janesville Youth Wrestling Club Inc.) Dec 4-2 Darian Keller (Crystal Lake Wizards Wrestling Club)
|
Age Group 8U True Beginner | Weight 39-41 | Round Round 2 |
Result
Kylie Nachreiner (Wisconsin) Fall 1:16 Axel Soto (Kenosha Wrestling Academy)
|
Age Group 8U True Beginner | Weight 39-41 | Round Round 3 |
Result
Trennen Dutcher (Janesville Youth Wrestling Club Inc.) Fall 0:41 Axel Soto (Kenosha Wrestling Academy)
|
Age Group 8U True Beginner | Weight 39-41 | Round Round 3 |
Result
Darian Keller (Crystal Lake Wizards Wrestling Club) Maj 15-1 Kylie Nachreiner (Wisconsin)
|
Age Group 8U True Beginner | Weight 42-46 | Round Round 1 |
Result
Tre`Lyn Morrow (Crystal Lake Wizards Wrestling Club) Fall 2:16 Penelope Hall (Thunder Wrestling Club)
|
Age Group 8U True Beginner | Weight 42-46 | Round Round 1 |
Result
Edson Ballines (St. Charles WC) Dec 5-4 Graier Vold (Milton Monsters Wrestling Club)
|
Age Group 8U True Beginner | Weight 42-46 | Round Round 2 |
Result
Tre`Lyn Morrow (Crystal Lake Wizards Wrestling Club) Fall 0:53 Edson Ballines (St. Charles WC)
|
Age Group 8U True Beginner | Weight 42-46 | Round Round 2 |
Result
Penelope Hall (Thunder Wrestling Club) Dec 11-9 Graier Vold (Milton Monsters Wrestling Club)
|
Age Group 8U True Beginner | Weight 42-46 | Round Round 3 |
Result
Tre`Lyn Morrow (Crystal Lake Wizards Wrestling Club) Dec 7-1 Graier Vold (Milton Monsters Wrestling Club)
|
Age Group 8U True Beginner | Weight 42-46 | Round Round 3 |
Result
Penelope Hall (Thunder Wrestling Club) Fall 2:44 Edson Ballines (St. Charles WC)
|
Age Group 8U True Beginner | Weight 46-48 | Round Round 1 |
Result
Kaleb Fisher (Wisconsin) Fall 2:00 Grayson Kavanaugh (Oregon Youth Wrestling Club)
|
Age Group 8U True Beginner | Weight 46-48 | Round Round 1 |
Result
Theodore Folkens (Milton Monsters Wrestling Club) Maj 14-0 Phoenix Keenan (Champaign Wrestling Club)
|
Age Group 8U True Beginner | Weight 46-48 | Round Round 2 |
Result
Grayson Kavanaugh (Oregon Youth Wrestling Club) Fall 2:31 Phoenix Keenan (Champaign Wrestling Club)
|
Age Group 8U True Beginner | Weight 46-48 | Round Round 2 |
Result
Kaleb Fisher (Wisconsin) Dec 8-4 Theodore Folkens (Milton Monsters Wrestling Club)
|
Age Group 8U True Beginner | Weight 46-48 | Round Round 3 |
Result
Theodore Folkens (Milton Monsters Wrestling Club) Maj 17-5 Grayson Kavanaugh (Oregon Youth Wrestling Club)
|
Age Group 8U True Beginner | Weight 46-48 | Round Round 3 |
Result
Kaleb Fisher (Wisconsin) Maj 13-1 Phoenix Keenan (Champaign Wrestling Club)
|