Age Group 14U | Weight 119 | Round Round 5 |
Result
Tucker Houle (Chisago Lakes) Fall 1:42 Anthony N. Wilson (Monticello)
|
Age Group 14U | Weight 119 | Round Round 5 |
Result
Landen Brooks (Park) Fall 0:51 Armani Dewey (Wayzata)
|
Age Group 14U | Weight 125 | Round Round 1 |
Result
Dalton Humeniuk (Moorhead) TF 16-0 Reggie Wedan (Minnesota)
|
Age Group 14U | Weight 125 | Round Round 2 |
Result
Hunter Polikowsky (Minnesota) Fall 1:49 Reggie Wedan (Minnesota)
|
Age Group 14U | Weight 125 | Round Round 3 |
Result
Dalton Humeniuk (Moorhead) Maj 8-0 Hunter Polikowsky (Minnesota)
|
Age Group 14U | Weight 130 | Round Round 1 |
Result
William Frantesl (Owatonna) Fall 1:21 Lincoln Gallmeier (Forest Lake)
|
Age Group 14U | Weight 130 | Round Round 1 |
Result
David Garcia (Coon Rapids) Fall 4:27 Beckett Giddings (Woodbury)
|
Age Group 14U | Weight 130 | Round Round 2 |
Result
William Frantesl (Owatonna) Fall 1:48 David Garcia (Coon Rapids)
|
Age Group 14U | Weight 130 | Round Round 2 |
Result
Lincoln Gallmeier (Forest Lake) Fall 0:24 Beckett Giddings (Woodbury)
|
Age Group 14U | Weight 130 | Round Round 3 |
Result
William Frantesl (Owatonna) Fall 1:00 Beckett Giddings (Woodbury)
|
Age Group 14U | Weight 130 | Round Round 3 |
Result
David Garcia (Coon Rapids) Fall 5:19 Lincoln Gallmeier (Forest Lake)
|
Age Group 14U | Weight 136 | Round Round 1 |
Result
Ezra Engeldinger (East Side) Fall 3:30 Joshua Weyandt (Minnesota)
|
Age Group 14U | Weight 136 | Round Round 2 |
Result
Josh Barlass (Prior Lake) Fall 2:33 Ezra Engeldinger (East Side)
|
Age Group 14U | Weight 136 | Round Round 3 |
Result
Josh Barlass (Prior Lake) TF 21-4 Joshua Weyandt (Minnesota)
|
Age Group 14U | Weight 149 | Round Round 1 |
Result
Jack Seezs (Minnesota) Fall 4:34 Ayden Fox (Minnesota)
|
Age Group 14U | Weight 149 | Round Round 1 |
Result
Deandre Swancutt (Minnesota) Maj 16-5 Aliah Fischer (Owatonna)
|
Age Group 14U | Weight 149 | Round Round 2 |
Result
Deandre Swancutt (Minnesota) Fall 1:33 Ayden Fox (Minnesota)
|
Age Group 14U | Weight 149 | Round Round 2 |
Result
Aliah Fischer (Owatonna) Fall 1:19 Jack Seezs (Minnesota)
|
Age Group 14U | Weight 149 | Round Round 3 |
Result
Aliah Fischer (Owatonna) Fall 1:36 Ayden Fox (Minnesota)
|
Age Group 14U | Weight 149 | Round Round 3 |
Result
Deandre Swancutt (Minnesota) TF 18-3 Jack Seezs (Minnesota)
|
Age Group 14U | Weight 165 | Round Round 1 |
Result
Bennett Topeff (Blaine) Fall 1:43 Evan Milby (Minnesota)
|
Age Group 14U | Weight 165 | Round Round 2 |
Result
Bennett Topeff (Blaine) Fall 0:42 Tucker Johnson (West Central)
|
Age Group 14U | Weight 165 | Round Round 3 |
Result
Evan Milby (Minnesota) Fall 2:24 Tucker Johnson (West Central)
|
Age Group 14U | Weight 250 | Round Round 1 |
Result
Freddi Muoz (Minnesota) Fall 3:02 Jacob Larson (Blaine)
|
Age Group 14U | Weight 250 | Round Round 2 |
Result
Freddi Muoz (Minnesota) Fall 3:26 Jacob Larson (Blaine)
|