Age Group 12U Girls | Weight 65 | Round 7th Place Match |
Result
Brindley Mazzulla (Team Nebraska) Dec 5-1 Jessica Dean (Team New Jersey)
|
Age Group 12U Girls | Weight 65 | Round 5th Place Match |
Result
Julianna LaSavage (Team Wisconsin) Dec 4-0 Freyda Nelson (Team Minnesota)
|
Age Group 12U Girls | Weight 65 | Round 3rd Place Match |
Result
Regan Kinneman (Team Arizona) Dec 4-0 Mackenzie Moe (Team Indiana)
|
Age Group 12U Girls | Weight 65 | Round 1st Place Match |
Result
Jaelyn Anderson (Team Nebraska) TF 19-2 Sophia Valdez (Team Colorado)
|
Age Group 12U Girls | Weight 65 | Round 2nd Place Match |
Result
Regan Kinneman (Team Arizona) Dec 4-0 Sophia Valdez (Team Colorado)
|
Age Group 12U Girls | Weight 70 | Round Round 1 |
Result
Abigail Peterson (Team Iowa) Fall 1:24 Addison McCarty (Team Colorado)
|
Age Group 12U Girls | Weight 70 | Round Round 1 |
Result
Emmeline Barry (Team Nebraska) Dec 8-2 Payten Jagodzinski (Team Wisconsin)
|
Age Group 12U Girls | Weight 70 | Round Round 2 |
Result
Abigail Peterson (Team Iowa) Fall 0:59 Payten Jagodzinski (Team Wisconsin)
|
Age Group 12U Girls | Weight 70 | Round Round 2 |
Result
Emmeline Barry (Team Nebraska) Fall 1:10 Addison McCarty (Team Colorado)
|
Age Group 12U Girls | Weight 70 | Round Round 3 |
Result
Abigail Peterson (Team Iowa) Dec 6-0 Emmeline Barry (Team Nebraska)
|
Age Group 12U Girls | Weight 70 | Round Round 3 |
Result
Payten Jagodzinski (Team Wisconsin) Fall 0:45 Addison McCarty (Team Colorado)
|
Age Group 12U Girls | Weight 75 | Round Quarterfinal |
Result
Gjoa Rowe (Team Iowa) Fall 0:33 Laker Nau Rarick (Team Utah)
|
Age Group 12U Girls | Weight 75 | Round Quarterfinal |
Result
BryLee Irsik (Team Nebraska) Dec 5-4 BlakeLee Smith (Team Oklahoma)
|
Age Group 12U Girls | Weight 75 | Round Semifinal |
Result
Iliyah Sailas-Lara (Team Colorado) Maj 9-0 Gjoa Rowe (Team Iowa)
|
Age Group 12U Girls | Weight 75 | Round Semifinal |
Result
BryLee Irsik (Team Nebraska) Fall 2:04 Eyniah Byrd (Team Texas)
|
Age Group 12U Girls | Weight 75 | Round Cons. Semi |
Result
Laker Nau Rarick (Team Utah) Fall 2:59 Eyniah Byrd (Team Texas)
|
Age Group 12U Girls | Weight 75 | Round Cons. Semi |
Result
Gjoa Rowe (Team Iowa) Dec 11-9 BlakeLee Smith (Team Oklahoma)
|
Age Group 12U Girls | Weight 75 | Round 1st Place Match |
Result
Iliyah Sailas-Lara (Team Colorado) Fall 2:15 BryLee Irsik (Team Nebraska)
|
Age Group 12U Girls | Weight 75 | Round 3rd Place Match |
Result
Gjoa Rowe (Team Iowa) Dec 8-3 Laker Nau Rarick (Team Utah)
|
Age Group 12U Girls | Weight 75 | Round 5th Place Match |
Result
BlakeLee Smith (Team Oklahoma) Fall 0:25 Eyniah Byrd (Team Texas)
|
Age Group 12U Girls | Weight 75 | Round 7th Place Match |
Result
() Bye ()
|
Age Group 12U Girls | Weight 75 | Round 2nd Place Match |
Result
Gjoa Rowe (Team Iowa) Fall 0:34 BryLee Irsik (Team Nebraska)
|
Age Group 12U Girls | Weight 80 | Round Quarterfinal |
Result
Kamryn Brumley (Team Colorado) Fall 2:41 Sidda Evans (Team Kansas)
|
Age Group 12U Girls | Weight 80 | Round Quarterfinal |
Result
Mylah Henebry (Team Idaho) Dec 4-2 Mya Guyette (Team Wisconsin)
|
Age Group 12U Girls | Weight 80 | Round Quarterfinal |
Result
Carleigh Clark (Team Oklahoma) Maj 12-0 Addison Neal (Team Iowa)
|