Age Group Old Man Wrestling | Weight Old Man | Round RR Rnd 2 |
Result
Peter Kummer (Kummer) F 2-0 0:24 Alexander Dilmaghani (TTWC)
|
Age Group 12U | Weight E | Round RR Rnd 1 |
Result
Ashton Polansky (Brickroad Wrestling) F 2-0 0:57 Jeovanni Yavier Lopez-Ortiz (Parkway)
|
Age Group Old Man Wrestling | Weight Old Man | Round RR Rnd 2 |
Result
Kyle Kummer (Kummer) F 8-0 1:19 Seth Fagone (Doughman)
|
Age Group 10U | Weight C | Round RR Rnd 1 |
Result
Joey Algeo (Litchfield Youth Wrestling) DEC 4-2 Logan Caravaggio (Kryptonite Wrestling Klub)
|
Age Group Old Man Wrestling | Weight Old Man | Round RR Rnd 1 |
Result
Alexander Dilmaghani (TTWC) F 2-0 1:39 Jim Lake (Old Man Wrestling)
|
Age Group 10U | Weight C | Round RR Rnd 1 |
Result
Sean Sinnott (Walpole) F 3-3 4:30 SV Seth vincent (Kryptonite Wrestling Klub)
|
Age Group Old Man Wrestling | Weight Old Man | Round RR Rnd 1 |
Result
Brett Poirier (Kryptonite Wrestling Klub) DEC 4-2 SV Thomas Eustis (Kryptonite Wrestling Klub)
|
Age Group 10U | Weight B | Round RR Rnd 1 |
Result
Dennis Daxberger (Falcons Wrestling Club) F 5-1 2:18 Michael McCarthy (Kryptonite Wrestling Klub)
|
Age Group 10U | Weight C | Round RR Rnd 1 |
Result
Liam Ivatts (New England Gold) F 5-0 1:30 Colton Hathaway (Falcons Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight B | Round RR Rnd 1 |
Result
Gabriel Herrera (Ashland Jr Clockers) F 6-0 2:00 Luke Donaruma (Red Roots Wrestling Club)
|
Age Group 12U | Weight E | Round RR Rnd 1 |
Result
Henry Verrochi (New England Gold) F 2-0 1:20 Benjamin Nagelberg (Kryptonite Wrestling Klub)
|
Age Group Old Man Wrestling | Weight Old Man | Round RR Rnd 1 |
Result
Peter Kummer (Kummer) F 3-2 1:31 Seth Fagone (Doughman)
|
Age Group 8U | Weight A | Round RR Rnd 1 |
Result
Casen Collupy (Falcons Wrestling Club) DEC 7-0 Quincy Ivatts (New England Gold)
|
Age Group Old Man Wrestling | Weight Old Man | Round RR Rnd 1 |
Result
Kyle Kummer (Kummer) F 3-2 3:22 Shayne Raymond (Florida)
|
Age Group 8U | Weight A | Round RR Rnd 1 |
Result
Nickolas Pirri (Falcons Wrestling Club) DEC 16-10 Christopher Dabrowski (Kryptonite Wrestling Klub)
|
Age Group 8U | Weight A | Round RR Rnd 1 |
Result
Hunter Rickard-Borges (Falcons Wrestling Club) F 2-0 1:24 Jediel Munoz Ortiz (Parkway)
|
Age Group 10U | Weight B | Round RR Rnd 1 |
Result
Juan Rodrigues (Falcons Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 15U | Weight G | Round RR Rnd 3 |
Result
Keegan McCarthy (Natick Middle School) NC Ryan Gill (Kryptonite Wrestling Klub)
|
Age Group Exhibtion | Weight EXH C | Round RR Rnd 2 |
Result
Nathan Scrima (Falcons Wrestling Club) NC Dylan Oldmixon (Kryptonite Wrestling Klub)
|
Age Group 12U | Weight F | Round RR Rnd 2 |
Result
Jonel Cruz (Kryptonite Wrestling Klub) BYE ()
|
Age Group 10U | Weight B | Round RR Rnd 2 |
Result
Michael McCarthy (Kryptonite Wrestling Klub) BYE ()
|
Age Group 15U | Weight G | Round RR Rnd 2 |
Result
Keegan McCarthy (Natick Middle School) NC Austin Molina (Brickroad Wrestling)
|
Age Group Exhibtion | Weight EXH A | Round RR Rnd 1 |
Result
Travis Prisco (Brickroad Wrestling) NC Henry Verrochi (New England Gold)
|
Age Group Exhibtion | Weight EXH B | Round RR Rnd 3 |
Result
Jackson Flanagan (Kryptonite Wrestling Klub) BYE ()
|
Age Group Exhibtion | Weight EXH D | Round RR Rnd 3 |
Result
Nolan Roderick (Kryptonite Wrestling Klub) NC Austin Molina (Brickroad Wrestling)
|