Age Group JUNIOR (High School Only) | Weight 126 | Round Round 3 |
Result
Jonah Morgan (Salem Lions Wrestling Club) Fall 1:27 Alex Evdos (Nelson county high school)
|
Age Group JUNIOR (High School Only) | Weight 132-138 | Round Round 1 |
Result
Andrew Woodrow (Fountain central) Fall 3:09 Cole Salkeld (Warrior Nation Wrestling Club)
|
Age Group JUNIOR (High School Only) | Weight 132-138 | Round Round 2 |
Result
Andrew Woodrow (Fountain central) Fall 0:22 Logan Baker (Patriots Wrestling Club)
|
Age Group JUNIOR (High School Only) | Weight 132-138 | Round Round 3 |
Result
Cole Salkeld (Warrior Nation Wrestling Club) Fall 4:54 Logan Baker (Patriots Wrestling Club)
|
Age Group JUNIOR (High School Only) | Weight 145 | Round Round 1 |
Result
Michael Gulley (New Castle Youth Wrestling) Fall 1:02 Blake Leslie (Nelson county high school)
|
Age Group JUNIOR (High School Only) | Weight 145 | Round Round 2 |
Result
Michael Gulley (New Castle Youth Wrestling) Fall 2:23 Blake Leslie (Nelson county high school)
|
Age Group JUNIOR (High School Only) | Weight 152 | Round Round 1 |
Result
Kaleb Wilburn (Milan Tribe) Fall 0:31 Ethan Kessinger (Nelson county high school)
|
Age Group JUNIOR (High School Only) | Weight 152 | Round Round 2 |
Result
Kaleb Wilburn (Milan Tribe) Fall 1:15 Ethan Kessinger (Nelson county high school)
|
Age Group JUNIOR (High School Only) | Weight 160-170 | Round Round 1 |
Result
Anthony McFadden (Red Hawk Wrestling Academy) Fall 0:49 Reed McKee (Nelson county high school)
|
Age Group JUNIOR (High School Only) | Weight 160-170 | Round Round 2 |
Result
Tyler Lake (Columbus East Wrestling Club) Fall 4:42 Anthony McFadden (Red Hawk Wrestling Academy)
|
Age Group JUNIOR (High School Only) | Weight 160-170 | Round Round 3 |
Result
Tyler Lake (Columbus East Wrestling Club) Fall 2:15 Reed McKee (Nelson county high school)
|
Age Group JUNIOR (High School Only) | Weight 182 | Round Round 1 |
Result
Creed Williams (North Oldham Wrestling) Dec 8-4 Carson Betz (Milan Tribe)
|
Age Group JUNIOR (High School Only) | Weight 182 | Round Round 2 |
Result
Creed Williams (North Oldham Wrestling) Maj 17-7 Carson Betz (Milan Tribe)
|
Age Group JUNIOR (High School Only) | Weight 195-220 | Round Round 1 |
Result
Jackson Fox (Columbus East Wrestling Club) TF 19-4 Matthew Buzzard (Indian Creek Wrestling Club)
|
Age Group JUNIOR (High School Only) | Weight 195-220 | Round Round 2 |
Result
Jackson Fox (Columbus East Wrestling Club) Maj 10-2 Ronnie Thompson (GREENWOOD)
|
Age Group JUNIOR (High School Only) | Weight 195-220 | Round Round 3 |
Result
Ronnie Thompson (GREENWOOD) Fall 1:27 Matthew Buzzard (Indian Creek Wrestling Club)
|
Age Group JUNIOR (High School Only) | Weight 285 | Round Round 1 |
Result
Kyle Gotts (Milan Tribe) Fall 1:29 Jack Wilkerson (Indian Creek Wrestling Club)
|
Age Group JUNIOR (High School Only) | Weight 285 | Round Round 2 |
Result
Alex Lozano (Columbus North Wrestling Club) Fall 4:16 Jack Wilkerson (Indian Creek Wrestling Club)
|
Age Group JUNIOR (High School Only) | Weight 285 | Round Round 3 |
Result
Alex Lozano (Columbus North Wrestling Club) SV-1 2-0 Kyle Gotts (Milan Tribe)
|