Age Group Under 15 | Weight U15 H | Round RR Rnd 2 |
Result
Cian Sullivan (Melrose YW) F 2-0 1:24 Garth Lippman (Natick)
|
Age Group Under 15 | Weight U15 R | Round RR Rnd 2 |
Result
Brandon Rice (North Andover YW) F 2-0 1:10 Noah Allen (Scituate)
|
Age Group Under 15 | Weight U15 Q | Round Quarter-Finals |
Result
Xavier Perez (North Andover YW) F 2-0 2:33 John Evangelista (Lowell)
|
Age Group Under 15 | Weight U15 S | Round RR Rnd 1 |
Result
Henry Marcotte (Milford) F 2-0 1:07 Connor Sclafini (Lowell)
|
Age Group Under 15 | Weight U15 H | Round RR Rnd 2 |
Result
Trevor Blair (Falcon YW) F 2-2 0:35 Matthew Driscoll (Pembroke YW)
|
Age Group Under 15 | Weight U15 R | Round RR Rnd 2 |
Result
Aschiwat Dempsey (Cbc) F 7-10 2:30 Bronco Jones (RR Townies)
|
Age Group Under 15 | Weight U15 D | Round Consi of 4 |
Result
RJ Mietzner (Lowell) F 2-0 0:47 Maxwell Hull (Kryptonite Wrestling Klub)
|
Age Group Under 15 | Weight U15 G | Round RR Rnd 2 |
Result
Logan Souza (Haverhill YW) F 2-0 0:33 Ava Larson (Scituate)
|
Age Group Under 15 | Weight U15 S | Round RR Rnd 1 |
Result
Kevin Tully (Lowell) MD 8-0 Dylan Kinney (Danvers YW)
|
Age Group Under 15 | Weight U15 D | Round Semi-Finals |
Result
Leo Gannon (Winchester Youth) DEC 8-6 SV Jake Miranda (Holliston Middle)
|
Age Group Under 15 | Weight U15 G | Round RR Rnd 2 |
Result
Olivia Polansky (Bridgewater-Raynham YW) F 6-2 0:43 Cameron Zicherman (Milford)
|
Age Group Under 15 | Weight U15B | Round RR Rnd 2 |
Result
Aidan Brenneis (King Philip) F 5-1 2:19 Raf Rudorff (Norwood Mustangs)
|
Age Group Under 15 | Weight U15 L | Round Consi of 4 |
Result
Anthony Sateriale (Dedham Jr. Marauders) DEC 7-1 Justin Mercer (Milford)
|
Age Group Under 15 | Weight U15 G | Round RR Rnd 2 |
Result
Nehemiah Ocasio (Lowell) F 13-4 3:49 Brody J. Finn (Andover Youth)
|
Age Group Under 15 | Weight U15B | Round RR Rnd 2 |
Result
colin Nealon (Boston YW) F 2-0 0:31 Jonathan Higgins (South Hadley YW)
|
Age Group Under 15 | Weight U15 L | Round Consi of 4 |
Result
Dylan Deluca (Ashland Jr Clockers) F 4-3 0:48 Brayden Melise (King Philip)
|
Age Group Under 15 | Weight U15 D | Round Semi-Finals |
Result
Charlie Neitzel (Holliston Middle) F 7-2 4:06 Ashton Roy (Tyngsborough YW)
|
Age Group Under 15 | Weight U15 L | Round Semi-Finals |
Result
Lucas Reed (Hopkinton Middle School) DEC 6-2 Mark McGourty (Scituate)
|
Age Group Under 15 | Weight U15 P | Round Quarter-Finals |
Result
Patrick Murphy (Hopkinton Middle School) F 2-0 0:23 Owen McShane (Holliston Middle)
|
Age Group Under 15 | Weight U15 J | Round Quarter-Finals |
Result
Bryce LItalien (Danvers YW) F 6-0 1:14 Gavin Forrest (In Relentless Pursuit)
|
Age Group Under 15 | Weight U15 Q | Round Quarter-Finals |
Result
Giana Zayas (Lowell) F 2-0 0:46 Kaiden Husbands (Boston YW)
|
Age Group Under 15 | Weight U15 P | Round Quarter-Finals |
Result
Matthew Colon (Lowell) FOR 0-0 Shea Grady (Ashland Jr Clockers)
|
Age Group Under 15 | Weight U15 Q | Round Quarter-Finals |
Result
Sam Ryan (Holliston Middle) F 2-0 0:31 Quinn Kelley (Bridgewater-Raynham YW)
|
Age Group Under 15 | Weight U15 P | Round Quarter-Finals |
Result
Islam Karimi (River Rivals) F 2-0 1:30 Finn Hanks (North Andover YW)
|
Age Group Under 15 | Weight U15 J | Round Quarter-Finals |
Result
Joseph Moreschi (Danvers YW) FOR Ronan Keady (Natick)
|