Age Group Schoolboy 14U | Weight 165 | Round Semifinal |
Result
Dylan Underwood (Trojan Country Youth Wrestling) Fall 2:58 Logan Young (Noblesville Wrestling Club)
|
Age Group Schoolboy 14U | Weight 165 | Round Semifinal |
Result
Thomas Dygard (Muncie) Fall 0:59 Joshuah Ward (Indian Creek Wrestling)
|
Age Group Schoolboy 14U | Weight 165 | Round Cons. Semi |
Result
Joshuah Ward (Indian Creek Wrestling) Fall 2:50 Hayden Miller (MADISON GRANT)
|
Age Group Schoolboy 14U | Weight 165 | Round Cons. Semi |
Result
Logan Young (Noblesville Wrestling Club) Fall 0:07 Preston French (Yorktown Wrestling Club)
|
Age Group Schoolboy 14U | Weight 165 | Round 1st Place Match |
Result
Dylan Underwood (Trojan Country Youth Wrestling) Fall 0:36 Thomas Dygard (Muncie)
|
Age Group Schoolboy 14U | Weight 165 | Round 3rd Place Match |
Result
Logan Young (Noblesville Wrestling Club) Fall 0:38 Joshuah Ward (Indian Creek Wrestling)
|
Age Group Schoolboy 14U | Weight 250 | Round Round 1 |
Result
Dennis Cobb (New Castle Youth Wrestling) Fall 3:20 Maysn Glesing (Dragon Wrestling Club)
|
Age Group Schoolboy 14U | Weight 250 | Round Round 2 |
Result
Maysn Glesing (Dragon Wrestling Club) Dec 10-3 Dennis Cobb (New Castle Youth Wrestling)
|
Age Group Schoolboy 14U | Weight 250 | Round Round 3 |
Result
Maysn Glesing (Dragon Wrestling Club) Inj. 0:58 Dennis Cobb (New Castle Youth Wrestling)
|
Age Group Cadet 16U | Weight 106 | Round Round 1 |
Result
Keegan Carson (WESTFIELD) Fall 3:20 Oliver Baud (WESTFIELD)
|
Age Group Cadet 16U | Weight 106 | Round Round 1 |
Result
Nolan Butcher (Leo Wrestling Club) Fall 2:41 Kaden Stoffer (New Castle Youth Wrestling)
|
Age Group Cadet 16U | Weight 106 | Round Round 2 |
Result
Keegan Carson (WESTFIELD) Dec 7-2 Kaden Stoffer (New Castle Youth Wrestling)
|
Age Group Cadet 16U | Weight 106 | Round Round 2 |
Result
Nolan Butcher (Leo Wrestling Club) Inj. 0:12 Oliver Baud (WESTFIELD)
|
Age Group Cadet 16U | Weight 106 | Round Round 3 |
Result
Nolan Butcher (Leo Wrestling Club) Fall 1:38 Keegan Carson (WESTFIELD)
|
Age Group Cadet 16U | Weight 106 | Round Round 3 |
Result
Kaden Stoffer (New Castle Youth Wrestling) Inj. 0:00 Oliver Baud (WESTFIELD)
|
Age Group Cadet 16U | Weight 113 | Round Round 1 |
Result
Luke Hewitt (Delta Wrestling Club) TF 17-2 Gavin Colburn (MADISON GRANT)
|
Age Group Cadet 16U | Weight 113 | Round Round 2 |
Result
Luke Hewitt (Delta Wrestling Club) TF 19-4 Gavin Colburn (MADISON GRANT)
|
Age Group Cadet 16U | Weight 126 | Round Round 1 |
Result
Reed Davison (WESTFIELD) Maj 13-2 Gavyn Swoveland (Monroe Central Club Wrestling)
|
Age Group Cadet 16U | Weight 126 | Round Round 1 |
Result
Brayden Swain (Muncie) Maj 17-5 Andre Suggs (New Castle Youth Wrestling)
|
Age Group Cadet 16U | Weight 126 | Round Round 2 |
Result
Reed Davison (WESTFIELD) Fall 0:38 Brayden Swain (Muncie)
|
Age Group Cadet 16U | Weight 126 | Round Round 2 |
Result
Gavyn Swoveland (Monroe Central Club Wrestling) Dec 4-1 Andre Suggs (New Castle Youth Wrestling)
|
Age Group Cadet 16U | Weight 126 | Round Round 3 |
Result
Reed Davison (WESTFIELD) Fall 1:14 Andre Suggs (New Castle Youth Wrestling)
|
Age Group Cadet 16U | Weight 126 | Round Round 3 |
Result
Brayden Swain (Muncie) Fall 5:13 Gavyn Swoveland (Monroe Central Club Wrestling)
|
Age Group Cadet 16U | Weight 132 | Round Round 1 |
Result
samual Armstrong (Indy West Wrestling Club) Fall 2:48 Jackson Teal (Delta Wrestling Club)
|
Age Group Cadet 16U | Weight 132 | Round Round 2 |
Result
Gabriel Sherrell (Monroe Central Club Wrestling) Fall 4:16 Jackson Teal (Delta Wrestling Club)
|