Age Group 8U | Weight 51A | Round RR Rnd 4 |
Result
Felix Almonte (Georgia) Cooper Brown (Georgia)
|
Age Group 14U | Weight 140 | Round RR Rnd 2 |
Result
Cash Sorrow (George Walton Academy) Jarrett Chriswell (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 60B | Round RR Rnd 4 |
Result
Dawson Evans (Georgia) Jack Toney (Commerce Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 140 | Round RR Rnd 3 |
Result
Trace Hale (Georgia) Cash Sorrow (George Walton Academy)
|
Age Group 12U | Weight 81 | Round RR Rnd 2 |
Result
Joshua Mejia (Teknique Wrestling) Truett Martin (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 54A | Round RR Rnd 5 |
Result
Jalen Caldwell (The City of Hiram Wrestling Club) Tucker Connelly (Wolfpack Wrestling)
|
Age Group 8U | Weight 57A | Round RR Rnd 3 |
Result
Knox Borgerding (Roundtree Wrestling Academy) William O'Neal (Georgia)
|
Age Group 12U | Weight 95 | Round RR Rnd 2 |
Result
Walker Roush (Georgia) Canyon Ulrich (Baldwin Wrestling Club)
|
Age Group 12U | Weight 95 | Round RR Rnd 4 |
Result
Canyon Ulrich (Baldwin Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 51B | Round RR Rnd 2 |
Result
Whitt Cromer (Jefferson Wrestling Club - USA) Chaz Bedingfield (Backyard Brawlers Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 42-45A | Round RR Rnd 1 |
Result
Weston Aldridge (Georgia) Mason Karr (Bluff Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 57B | Round RR Rnd 2 |
Result
Silas Elliott (Georgia) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 51B | Round RR Rnd 2 |
Result
Rahmel Willis Jr. (Compound Wrestling) Lane Baker (Commerce Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 42-45B | Round RR Rnd 2 |
Result
Knox Venable (Banks Co. BattleBorn Wrestling) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 68-73 | Round RR Rnd 2 |
Result
Lanier Wheeler (Georgia) Teddy Mutzberg (Teknique Wrestling)
|
Age Group 8U | Weight 51A | Round RR Rnd 1 |
Result
Felix Almonte (Georgia) Nixon Vongsouvanh (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 120 | Round RR Rnd 1 |
Result
Burch Gable (Backyard Bullies Wrestling Club) Aj Norris (Commerce Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 54B | Round RR Rnd 4 |
Result
Leo Zapata (Georgia) Leiland York (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 79-88 | Round RR Rnd 3 |
Result
Kyler Wnetrzak (John Wayne Corcoran Wrestling Association) Payton Erickson (Commerce Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 125-130 | Round RR Rnd 3 |
Result
Colton Bailey (South Carolina) Hogan Sims (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 60 | Round RR Rnd 3 |
Result
Wyatt Nicely (Georgia) Miles Milford (Georgia)
|
Age Group 12U | Weight 81 | Round RR Rnd 1 |
Result
Joshua Mejia (Teknique Wrestling) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 68-73 | Round RR Rnd 1 |
Result
Joseph Mejia (Teknique Wrestling) Jaxon King (East Jackson Takedown Club)
|
Age Group 10U | Weight 61-67 | Round RR Rnd 1 |
Result
Valen Bromback (Jefferson Wrestling Club - USA) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 57B | Round RR Rnd 1 |
Result
Conner Lemmonds (East Jackson Takedown Club) Silas Elliott (Georgia)
|