Age Group Girls Div. II | Weight 65 | Round Round 1 |
Result
Sterling Dias (Team Nevada) TF 10-0 Emily Pedron (Team Montana)
|
Age Group Girls Div. II | Weight 65 | Round Round 2 |
Result
Sterling Dias (Team Nevada) Fall 1:35 Alize Garcia (Bayou Wrestling Anacondas)
|
Age Group Girls Div. II | Weight 65 | Round Round 3 |
Result
Emily Pedron (Team Montana) Fall 1:27 Alize Garcia (Bayou Wrestling Anacondas)
|
Age Group Girls Div. II | Weight 85-90 | Round Round 1 |
Result
Haley Ward (Jackson County Wrestling) Fall 2:47 Mylei Seigla (Rio Rico WC)
|
Age Group Girls Div. II | Weight 85-90 | Round Round 2 |
Result
Mylei Seigla (Rio Rico WC) Fall 0:47 Lauren Eastin (Bayou Wrestling Anacondas)
|
Age Group Girls Div. II | Weight 85-90 | Round Round 3 |
Result
Haley Ward (Jackson County Wrestling) TF 10-0 Lauren Eastin (Bayou Wrestling Anacondas)
|
Age Group Schoolgirls | Weight 81 | Round Round 1 |
Result
Caitlyn Walker (Pennsylvania) Dec 10-6 Samara Chavez (Maverick Elite)
|
Age Group Schoolgirls | Weight 81 | Round Round 2 |
Result
Mackenzie Gilbert (Team Donahoe) TF 12-1 Samara Chavez (Maverick Elite)
|
Age Group Schoolgirls | Weight 81 | Round Round 3 |
Result
Mackenzie Gilbert (Team Donahoe) Dec 4-0 Caitlyn Walker (Pennsylvania)
|
Age Group Schoolgirls | Weight 89 | Round Round 1 |
Result
Camille Fournier (Team Punisher Wrestling) TF 10-0 Amanda McAleavy (Team Texas)
|
Age Group Schoolgirls | Weight 89 | Round Round 2 |
Result
Tilynne Vasquez (Team Montana) Fall 1:02 Camille Fournier (Team Punisher Wrestling)
|
Age Group Schoolgirls | Weight 89 | Round Round 3 |
Result
Tilynne Vasquez (Team Montana) TF 10-0 Amanda McAleavy (Team Texas)
|
Age Group Schoolgirls | Weight 105 | Round Round 1 |
Result
Stefana Jelacic (Sunkist Kids Wrestling Club) Fall 0:35 Jesse Veler (Coppell)
|
Age Group Schoolgirls | Weight 105 | Round Round 2 |
Result
Mattalynn Meek (Michigan Womens Wrestling) Dec 8-2 Jesse Veler (Coppell)
|
Age Group Schoolgirls | Weight 105 | Round Round 3 |
Result
Stefana Jelacic (Sunkist Kids Wrestling Club) Fall 2:52 Mattalynn Meek (Michigan Womens Wrestling)
|
Age Group Schoolgirls | Weight 113 | Round Round 1 |
Result
Mace Kilty (Northern Exposure) Fall 2:27 Tateum Park (Female Elite Wrestling (FEW))
|
Age Group Schoolgirls | Weight 113 | Round Round 1 |
Result
Elisha Fee (Team Georgia Girls) Dec 4-4 Kadee Kelley (Team Punisher Wrestling)
|
Age Group Schoolgirls | Weight 113 | Round Round 2 |
Result
Marlynne Deede (Team Utah) Fall 1:23 Elisha Fee (Team Georgia Girls)
|
Age Group Schoolgirls | Weight 113 | Round Round 2 |
Result
Tateum Park (Female Elite Wrestling (FEW)) TF 10-0 Kadee Kelley (Team Punisher Wrestling)
|
Age Group Schoolgirls | Weight 113 | Round Round 3 |
Result
Kadee Kelley (Team Punisher Wrestling) Dec 10-2 Marlynne Deede (Team Utah)
|
Age Group Schoolgirls | Weight 113 | Round Round 3 |
Result
Mace Kilty (Northern Exposure) TF 10-0 Elisha Fee (Team Georgia Girls)
|
Age Group Schoolgirls | Weight 113 | Round Round 4 |
Result
Mace Kilty (Northern Exposure) TF 12-0 Marlynne Deede (Team Utah)
|
Age Group Schoolgirls | Weight 113 | Round Round 4 |
Result
Tateum Park (Female Elite Wrestling (FEW)) TF 10-0 Elisha Fee (Team Georgia Girls)
|
Age Group Schoolgirls | Weight 113 | Round Round 5 |
Result
Tateum Park (Female Elite Wrestling (FEW)) TF 10-0 Marlynne Deede (Team Utah)
|
Age Group Schoolgirls | Weight 113 | Round Round 5 |
Result
Mace Kilty (Northern Exposure) TF 11-0 Kadee Kelley (Team Punisher Wrestling)
|