Age Group Class 1 | Weight 105 | Round Quarterfinal |
Result
Jim Wilson (NAWA) Dec 11-6 Cameron Cantrell (PatW)
|
Age Group Class 1 | Weight 140 | Round Quarterfinal |
Result
TANNER WOODALL (Scotts) Fall 2:39 Peyton Thrasher (LegW)
|
Age Group Class 1 | Weight 140 | Round Quarterfinal |
Result
colby hallmark (Hayd) Fall 3:50 Isaiah Cooley (Canes)
|
Age Group Class 1 | Weight 140 | Round Quarterfinal |
Result
Caleb King (Athens) Fall 1:24 Brennen Bagby (JaCL)
|
Age Group Class 2 | Weight 105 | Round Quarterfinal |
Result
Brandon Clark (COVE) Fall 1:04 Skyler Myrick (HART)
|
Age Group Class 2 | Weight 105 | Round Quarterfinal |
Result
Jordan Christian (Buck) Fall 0:45 Aaron Stuart (TYWO)
|
Age Group Class 2 | Weight 105 | Round Quarterfinal |
Result
Wyatt McCannon (SHOALS) Fall 1:59 Jaxon Stender (WCW)
|
Age Group Class 2 | Weight 165 + 180 | Round Quarterfinal |
Result
Terrell Barton (Buck) Fall 0:16 Jonathan Knotts (RCA)
|
Age Group Class 2 | Weight 165 + 180 | Round Quarterfinal |
Result
Gage Mason (ARAB) Fall 0:28 Austin Norris (Athens)
|
Age Group Class 2 | Weight 165 + 180 | Round Quarterfinal |
Result
Cole Batson (HUNT) Fall 0:49 Jack Marcusse (WCW)
|
Age Group Class 2 | Weight 165 + 180 | Round Quarterfinal |
Result
Alex Johnson (COVE) Fall 1:57 Will Garrison (Buck)
|
Age Group Class 3 | Weight 87 | Round Quarterfinal |
Result
Cole Johnson (JaCL) Dec 6-2 John Holland (ARAB)
|
Age Group Class 3 | Weight 87 | Round Quarterfinal |
Result
Evan Pippin (TYWO) Fall 0:57 Jake Womble (COVE)
|
Age Group Class 3 | Weight 87 | Round Quarterfinal |
Result
Bronson Jackson (ARAB) Fall 1:39 Benjamin Westra (TYWO)
|
Age Group Class 3 | Weight 87 | Round Quarterfinal |
Result
Colton Edwards (Buck) Maj 17-9 Bubba Daniel (Ft Payne)
|
Age Group Class 3 | Weight 95 | Round Quarterfinal |
Result
Jack Lamey, Jr. (JaCL) Dec 7-0 Silas Russell (SHOALS)
|
Age Group Class 3 | Weight 95 | Round Quarterfinal |
Result
Cooper Sapp (TYWO) Dec 7-0 Cade Johnson (JaCL)
|
Age Group Class 3 | Weight 95 | Round Quarterfinal |
Result
Brock Thrash (NAWA) Fall 0:42 Nicholas Wilcoxin (SHOALS)
|
Age Group Class 4 | Weight 70 | Round Quarterfinal |
Result
Sawyer Griffin (JaCL) Dec 5-2 Seth Leebern (TYWO)
|
Age Group Class 4 | Weight 70 | Round Quarterfinal |
Result
Tristan Brown (EAST) Fall 0:41 Lincoln Waligora (TYWO)
|
Age Group Class 4 | Weight 70 | Round Quarterfinal |
Result
Brogan West (COVE) Fall 1:10 Jonah Nikonchuk (TYWO)
|
Age Group Class 1 | Weight 84 | Round Round 1 |
Result
Gabrial O`Callaghan (EAST) Fall 2:42 Dadrian Denis (Canes)
|
Age Group Class 1 | Weight 84 | Round Round 1 |
Result
John Shropshire (Canes) Fall 0:26 Jacob Walters (Hayd)
|
Age Group Class 1 | Weight 98 | Round Round 1 |
Result
Colin Edwards (NAWA) TF 18-1 Stephen Schmitt (ARAB)
|
Age Group Class 1 | Weight 98 | Round Round 1 |
Result
Logan Farmer (Athens) Dec 6-4 Conner Adams (Canes)
|