Age Group 12U Co-ed | Weight 12U-19 | Round RR Rnd 3 |
Result
Paul Bucello (Yorktown Athletic Club) MD 7-0 Aiden Flanagan (New Milford Youth)
|
Age Group 12U Co-ed | Weight 12U-18 | Round RR Rnd 3 |
Result
Reilly Kling (Newtown (CT) Youth Wrestling) F 4-0 1:53 Leo Dominguez (Newtown (CT) Youth Wrestling)
|
Age Group MS Co-ed | Weight MS - 14 | Round RR Rnd 3 |
Result
Josephina Piel (New Milford Youth) F 0-2 1:54 Ethan Burgard (Milford Youth)
|
Age Group MS Co-ed | Weight MS - 17 | Round RR Rnd 3 |
Result
Antonio Arguello (Team Tugman) F 0-0 0:12 Finn Mocco (none)
|
Age Group 12U Co-ed | Weight 12U-15 | Round RR Rnd 3 |
Result
Adrian Gayle (South Side Wrestling Club) F 2-0 1:55 Reid Cash (Newtown (CT) Youth Wrestling)
|
Age Group 12U Co-ed | Weight 12U-17 | Round RR Rnd 3 |
Result
Nathan DeZenzo (Milford Youth) F 2-0 2:05 Andrew Bricker (Mt Pleasant Wildcats Wrestling Club)
|
Age Group MS Co-ed | Weight MS - 16 | Round RR Rnd 3 |
Result
Steven Accomando (Refinery) F 3-0 2:40 julian rousseau (South Side Wrestling Club)
|
Age Group MS Co-ed | Weight MS - 12 | Round RR Rnd 3 |
Result
Hunter DeBellis (New Fairfield Youth) DEC 7-2 Luke Salimbene (Ridgefield Youth Wrestling)
|
Age Group MS Co-ed | Weight MS - 18 | Round RR Rnd 3 |
Result
Jake Maddox (Refinery) F 2-0 0:52 Alphonse Milano (Fisheye)
|
Age Group 12U Co-ed | Weight 12U-14 | Round RR Rnd 3 |
Result
Dane Raveis (South Side Wrestling Club) DEC 6-0 Finn Mattes (GPS)
|
Age Group 12U Co-ed | Weight 12U-16 | Round RR Rnd 3 |
Result
Finn Crotty (South Side Wrestling Club) F 2-1 0:40 Marcello Cosentino (Yorktown Athletic Club)
|
Age Group MS Co-ed | Weight MS - 13 | Round RR Rnd 3 |
Result
Jordan Biszantz (New Milford Youth) F 4-2 1:48 Rocky Penny (South Side Wrestling Club)
|
Age Group MS Co-ed | Weight MS - 15 | Round RR Rnd 3 |
Result
Harry Marino (KT Kidz) F 2-0 0:32 Christian Gonsalves (Gael Force)
|
Age Group MS Co-ed | Weight MS - 14 | Round RR Rnd 3 |
Result
Ralph Franco (Gael Force) F 2-0 0:36 Addison Vail (Stafford Youth Wrestling)
|
Age Group 12U Co-ed | Weight 12U-15 | Round RR Rnd 3 |
Result
Ryan Tummillo (KT Kidz) F 2-0 0:37 Seamus Dietrich (New Milford Youth)
|
Age Group MS Co-ed | Weight MS - 10 | Round RR Rnd 3 |
Result
Brendan tummillo (KT Kidz) F 5-2 3:32 Brodie Block (Ridgefield Youth Wrestling)
|
Age Group MS Co-ed | Weight MS - 11 | Round RR Rnd 3 |
Result
Finn Edwards (South Side Wrestling Club) F 3-4 2:16 Simon Rodriguez (Ridgefield Youth Wrestling)
|
Age Group 12U Co-ed | Weight 12U-13 | Round RR Rnd 3 |
Result
Mia Chiba (KRAZY Monkeys) DEC 6-4 Noam Wilson-Spiro (Ridgefield Youth Wrestling)
|
Age Group MS Co-ed | Weight MS - 12 | Round RR Rnd 3 |
Result
Colten LaBrecque (South Side Wrestling Club) F 4-4 3:35 Henry Smith (Milford Youth)
|
Age Group 12U Co-ed | Weight 12U-14 | Round RR Rnd 3 |
Result
Reed Lynch (Refinery) F 8-0 1:38 Samuel Banchs (Mahopac Wrestling Club)
|
Age Group 12U Co-ed | Weight 12U-13 | Round RR Rnd 3 |
Result
Cole Dewey (Refinery) F 2-0 0:48 Angel Benitez (New Milford Youth)
|
Age Group MS Co-ed | Weight MS - 10 | Round RR Rnd 3 |
Result
Gabe Sardone (Fisheye) TF 12-0 3:50 Enzo Fernandez (New Milford Youth)
|
Age Group MS Co-ed | Weight MS - 13 | Round RR Rnd 3 |
Result
Colby Houle (Refinery) TF 13-1 1:00 logan kulbieda (New Fairfield Youth)
|
Age Group 12U Co-ed | Weight 12U-12 | Round RR Rnd 3 |
Result
Nico Pizzoferrato (KT Kidz) DEC 7-3 Vincenzo Maraglino (Yorktown Athletic Club)
|
Age Group 12U Co-ed | Weight 12U-12 | Round RR Rnd 3 |
Result
Anthony Tornambe (Mahopac Wrestling Club) F 5-0 2:30 Victor Levine (Mahopac Wrestling Club)
|