Age Group 4-6 | Weight 32-38 | Round Round 1 |
Result
Remington Smith (Millington Youth WC) Dec 7-4 Jackson Kappen (Cass City Talons)
|
Age Group 4-6 | Weight 32-38 | Round Round 2 |
Result
Klayton Pender (Pack Elite) Fall 1:35 Jackson Kappen (Cass City Talons)
|
Age Group 4-6 | Weight 32-38 | Round Round 3 |
Result
Klayton Pender (Pack Elite) Fall 0:10 Remington Smith (Millington Youth WC)
|
Age Group 4-6 | Weight 39-39 | Round Round 1 |
Result
Oakley Inches (Caro Growlers) Fall 0:17 Paisleigh Connell (Kearsley WC)
|
Age Group 4-6 | Weight 39-39 | Round Round 2 |
Result
Oakley Inches (Caro Growlers) Fall 0:38 Paisleigh Connell (Kearsley WC)
|
Age Group 4-6 | Weight 39-40 | Round Round 1 |
Result
Abby Bradley (Swartz Creek) Fall 0:12 Ariya Mason (Lakeville Falcons WC)
|
Age Group 4-6 | Weight 39-40 | Round Round 2 |
Result
Braxton Lewis (Kearsley WC) Fall 0:10 Ariya Mason (Lakeville Falcons WC)
|
Age Group 4-6 | Weight 39-40 | Round Round 3 |
Result
Braxton Lewis (Kearsley WC) Fall 0:22 Abby Bradley (Swartz Creek)
|
Age Group 4-6 | Weight 41-44 | Round Round 1 |
Result
Jaediah Whitmore (Bendle) Fall 0:47 Sawyer Kappen (Cass City Talons)
|
Age Group 4-6 | Weight 41-44 | Round Round 1 |
Result
Oliver Lesko (Vassar Scrappers) Fall 1:39 Cameron Gaines (Lakeville Falcons WC)
|
Age Group 4-6 | Weight 41-44 | Round Round 2 |
Result
Sawyer Kappen (Cass City Talons) Fall 0:57 Cameron Gaines (Lakeville Falcons WC)
|
Age Group 4-6 | Weight 41-44 | Round Round 2 |
Result
Jaediah Whitmore (Bendle) Fall 0:37 Oliver Lesko (Vassar Scrappers)
|
Age Group 4-6 | Weight 41-44 | Round Round 3 |
Result
Oliver Lesko (Vassar Scrappers) Fall 1:25 Sawyer Kappen (Cass City Talons)
|
Age Group 4-6 | Weight 41-44 | Round Round 3 |
Result
Jaediah Whitmore (Bendle) Fall 0:09 Cameron Gaines (Lakeville Falcons WC)
|
Age Group 4-6 | Weight 46-47 | Round Round 1 |
Result
Kai Tait (North Branch Youth WC) Maj 12-0 Alec Vandecar (Kearsley WC)
|
Age Group 4-6 | Weight 46-47 | Round Round 1 |
Result
Quinten Jeffrey (Caro Growlers) Dec 11-10 Audrey Kingsland (SWAT)
|
Age Group 4-6 | Weight 46-47 | Round Round 2 |
Result
Kai Tait (North Branch Youth WC) Fall 0:45 Quinten Jeffrey (Caro Growlers)
|
Age Group 4-6 | Weight 46-47 | Round Round 2 |
Result
Alec Vandecar (Kearsley WC) Maj 12-0 Audrey Kingsland (SWAT)
|
Age Group 4-6 | Weight 46-47 | Round Round 3 |
Result
Kai Tait (North Branch Youth WC) Fall 0:50 Audrey Kingsland (SWAT)
|
Age Group 4-6 | Weight 46-47 | Round Round 3 |
Result
Alec Vandecar (Kearsley WC) Fall 0:31 Quinten Jeffrey (Caro Growlers)
|
Age Group 4-6 | Weight 45-45 | Round Round 1 |
Result
Uriah Wright (Kearsley WC) Fall 0:51 Winston Ramirez (Caro Growlers)
|
Age Group 4-6 | Weight 45-45 | Round Round 1 |
Result
McKinley Jerke (Pack Elite) Fall 1:00 Beckett Garza-andrews (Ram Chargers)
|
Age Group 4-6 | Weight 45-45 | Round Round 2 |
Result
Uriah Wright (Kearsley WC) Fall 0:25 Beckett Garza-andrews (Ram Chargers)
|
Age Group 4-6 | Weight 45-45 | Round Round 2 |
Result
McKinley Jerke (Pack Elite) Fall 1:43 Winston Ramirez (Caro Growlers)
|
Age Group 4-6 | Weight 45-45 | Round Round 3 |
Result
McKinley Jerke (Pack Elite) Fall 0:31 Uriah Wright (Kearsley WC)
|