Age Group 8u | Weight 57-60D | Round RR Rnd 5 |
Result
Strider Re (Grizzly Wrestling Club) Henley Woityra (Georgia)
|
Age Group 12U-14U | Weight 80-81 | Round RR Rnd 4 |
Result
Brantley Rosenberger (Georgia) Lance Perez (Georgia)
|
Age Group 14U | Weight 190 | Round RR Rnd 1 |
Result
Barrett Rosenberger (Georgia) Ryan Marrinson (Grizzly Wrestling Club)
|
Age Group 8u | Weight 57-60D | Round RR Rnd 5 |
Result
Kaylee Banos (Lassiter Jr Trojans Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 10U | Weight 52-58 | Round RR Rnd 1 |
Result
Lucas Hill (River Ridge Jr. Knights Wrestling Club) Bentley Robinson (Woodland Wrestling)
|
Age Group 14U | Weight 90-95 | Round RR Rnd 2 |
Result
Brayden Howard (Georgia) Joey Orndorff (Georgia)
|
Age Group 12U | Weight 95-100A | Round RR Rnd 4 |
Result
Drake Miller (Georgia) Kendall Jones (Junior MatDogs Wrestling)
|
Age Group 10U | Weight 120 | Round RR Rnd 1 |
Result
Dailey Michnal (Rockmart Takedown Club) Khalil Ramsey (Patriot Wrestling Club)
|
Age Group 8u | Weight 48A | Round RR Rnd 4 |
Result
Bennett Deems (Rockmart Takedown Club) BYE ()
|
Age Group 12U | Weight 120 | Round RR Rnd 4 |
Result
Connor Hannan (Georgia) BYE ()
|
Age Group 8u | Weight 64 | Round RR Rnd 4 |
Result
Paxton Downing (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 12U | Weight 105 | Round RR Rnd 3 |
Result
Collin Armona (Guerrilla Wrestling Academy) Christian Caldwell (Georgia)
|
Age Group 8u | Weight 120 | Round RR Rnd 1 |
Result
Rhett Ott (Rockmart Takedown Club) Will Cassel (Level Up Wrestling Center)
|
Age Group 8u | Weight 73 | Round RR Rnd 5 |
Result
Jase Nichols (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) Lilyana Wilson (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 52-58 | Round RR Rnd 4 |
Result
Zane Bedingfield (Georgia) Bentley Robinson (Woodland Wrestling)
|
Age Group 8u | Weight 73 | Round RR Rnd 2 |
Result
Elliott Moon (Woodland Wrestling) Nolan Dunford (Georgia)
|
Age Group 12U | Weight 90 | Round RR Rnd 3 |
Result
Preston Pas (North Paulding Takedown Club) Micah McCarter (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 76 | Round RR Rnd 3 |
Result
Luke Taylor (Junior MatDogs Wrestling) Greysen Martin (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 73 | Round RR Rnd 1 |
Result
Chase Bradburn (River Ridge Jr. Knights Wrestling Club) Levi Floyd (Georgia)
|
Age Group 12U | Weight 105 | Round RR Rnd 1 |
Result
Collin Armona (Guerrilla Wrestling Academy) Quinlan Shehorn (Wolfpack Wrestling Club)
|
Age Group 12U-14U | Weight 150 | Round RR Rnd 1 |
Result
Peyton Hooks (Junior MatDogs Wrestling) Maxwell Minton (Grizzly Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 80-84B | Round RR Rnd 1 |
Result
Elijah Primm (Pope Junior Wrestling Club) Bryce Marrinson (Grizzly Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 80-84A | Round RR Rnd 1 |
Result
Axel Cooper (Georgia) Aidan Dunford (Georgia)
|
Age Group 8u | Weight 79-88B | Round RR Rnd 5 |
Result
Brayden Flanagan (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) Andrew Wright (Lassiter Jr Trojans Wrestling Club)
|
Age Group 8u | Weight 51-54 | Round RR Rnd 2 |
Result
Brody Bick (Georgia) Cameron Poole (Georgia)
|