Age Group D4 Open (D3 move up) | Weight 113 | Round 3rd Place Match |
Result
Elijah Pierce (Scots Wrestling Club) Maj 17-4 Uriah Cruz (Tribe Wrestling Club)
|
Age Group D4 Open (D3 move up) | Weight 120-126 | Round Round 1 |
Result
Immanuel Gibbs (Texas) Fall 2:25 Hassan Shamkhi (Warrior Trained Wrestling)
|
Age Group D4 Open (D3 move up) | Weight 120-126 | Round Round 1 |
Result
Joshua Hunsucker (Warrior Trained Wrestling) Dec 4-0 Sage Mosier (High Ground Wrestling)
|
Age Group D4 Open (D3 move up) | Weight 120-126 | Round Round 2 |
Result
Hassan Shamkhi (Warrior Trained Wrestling) Fall 0:35 Sage Mosier (High Ground Wrestling)
|
Age Group D4 Open (D3 move up) | Weight 120-126 | Round Round 2 |
Result
Immanuel Gibbs (Texas) Fall 0:57 Joshua Hunsucker (Warrior Trained Wrestling)
|
Age Group D4 Open (D3 move up) | Weight 120-126 | Round Round 3 |
Result
Hassan Shamkhi (Warrior Trained Wrestling) SV-1 2-0 Joshua Hunsucker (Warrior Trained Wrestling)
|
Age Group D4 Open (D3 move up) | Weight 120-126 | Round Round 3 |
Result
Immanuel Gibbs (Texas) FF Sage Mosier (High Ground Wrestling)
|
Age Group D4 Open (D3 move up) | Weight 132-140 | Round Round 1 |
Result
Cohen Olsen (Best Trained Wrestling) Maj 12-2 Ryan Pauken (Texas)
|
Age Group D4 Open (D3 move up) | Weight 132-140 | Round Round 2 |
Result
Cohen Olsen (Best Trained Wrestling) Fall 0:22 Grant Pinder (Texas)
|
Age Group D4 Open (D3 move up) | Weight 132-140 | Round Round 3 |
Result
Ryan Pauken (Texas) Fall 0:19 Grant Pinder (Texas)
|
Age Group D4 Open (D3 move up) | Weight 150-163 | Round Round 1 |
Result
Kaden Akers (Texas Elite Wrestling Club) Fall 2:36 Caedon Anthony Nelson (Texas)
|
Age Group D4 Open (D3 move up) | Weight 150-163 | Round Round 2 |
Result
Caedon Anthony Nelson (Texas) Fall 0:28 Keiton Tindell (Waco Wrestling Academy)
|
Age Group D4 Open (D3 move up) | Weight 150-163 | Round Round 3 |
Result
Kaden Akers (Texas Elite Wrestling Club) Fall 1:45 Keiton Tindell (Waco Wrestling Academy)
|
Age Group D4 Open (D3 move up) | Weight 175-200 | Round Round 1 |
Result
Kingston Beyer (Texas Elite Wrestling Club) Fall 2:40 Tj Lavallee (Best Trained Wrestling)
|
Age Group D4 Open (D3 move up) | Weight 175-200 | Round Round 1 |
Result
Max Pierce (Cardinal Wrestling Club) Fall 2:01 Josue Robledo (Malicious Grounds Wrestling Club)
|
Age Group D4 Open (D3 move up) | Weight 175-200 | Round Round 2 |
Result
Kingston Beyer (Texas Elite Wrestling Club) Fall 0:45 Max Pierce (Cardinal Wrestling Club)
|
Age Group D4 Open (D3 move up) | Weight 175-200 | Round Round 2 |
Result
Josue Robledo (Malicious Grounds Wrestling Club) Fall 1:27 Tj Lavallee (Best Trained Wrestling)
|
Age Group D4 Open (D3 move up) | Weight 175-200 | Round Round 3 |
Result
Kingston Beyer (Texas Elite Wrestling Club) Fall 0:27 Josue Robledo (Malicious Grounds Wrestling Club)
|
Age Group D4 Open (D3 move up) | Weight 175-200 | Round Round 3 |
Result
Max Pierce (Cardinal Wrestling Club) Dec 8-2 Tj Lavallee (Best Trained Wrestling)
|
Age Group D5 Open (D4 move up) | Weight 100 | Round Round 1 |
Result
Malaki Mendoza (Best Trained Wrestling) Fall 3:48 Cameron Tantillo (Warrior Trained Wrestling)
|
Age Group D5 Open (D4 move up) | Weight 100 | Round Round 2 |
Result
Kai Makridakis (Texas Takedown Academy) Fall 1:18 Cameron Tantillo (Warrior Trained Wrestling)
|
Age Group D5 Open (D4 move up) | Weight 100 | Round Round 3 |
Result
Malaki Mendoza (Best Trained Wrestling) Dec 4-0 Kai Makridakis (Texas Takedown Academy)
|
Age Group D5 Open (D4 move up) | Weight 113 | Round Round 1 |
Result
Cael Brubaker (Best Trained Wrestling) Maj 12-4 Phoenix Cruz (Tribe Wrestling Club)
|
Age Group D5 Open (D4 move up) | Weight 113 | Round Round 2 |
Result
Cael Brubaker (Best Trained Wrestling) Fall 1:51 Phoenix Cruz (Tribe Wrestling Club)
|
Age Group D5 Open (D4 move up) | Weight 126 | Round Round 1 |
Result
Carlos Arriaga (Apex Grappling Academy) Fall 2:27 Immanuel Gibbs (Texas)
|