Sign in with USA Wrestling Membership
Mayhem in Memphis XV
Age Group 6U Weight 43-45 Round Round 1 Result
Ezra Windsor-Cummings (Arlington Wrestling Club) Dec 18-14 Mila Weinlein (45) (Wave Wrestling Club)
Age Group 6U Weight 43-45 Round Round 2 Result
Louis Sudduth (Wave Wrestling Club) Maj 17-6 Ezra Windsor-Cummings (Arlington Wrestling Club)
Age Group 6U Weight 43-45 Round Round 3 Result
Mila Weinlein (45) (Wave Wrestling Club) Dec 13-10 Louis Sudduth (Wave Wrestling Club)
Age Group 6U Weight 53-58 Round Round 1 Result
Damien Braddock (53) (Elite Wrestling Academy) Fall 0:39 Wesley Barton (St. George`s)
Age Group 6U Weight 53-58 Round Round 2 Result
Damien Braddock (53) (Elite Wrestling Academy) Fall 0:21 Wesley Barton (St. George`s)
Age Group 8U Weight 43-45 Round Round 1 Result
Henry Tucker (Wave Wrestling Club) Fall 1:47 Aiden Rice (43) (Arlington Wrestling Club)
Age Group 8U Weight 43-45 Round Round 1 Result
John Bradley Buchanan (Wave Wrestling Club) Fall 2:46 Eli-Roen Dela Cruz (Arlington Wrestling Club)
Age Group 8U Weight 43-45 Round Round 1 Result
Luke Velasquez (43) (Wave Wrestling Club) Maj 16-4 Sylvia Peeler (Arlington Wrestling Club)
Age Group 8U Weight 43-45 Round Round 2 Result
Aiden Rice (43) (Arlington Wrestling Club) Dec 12-10 Sylvia Peeler (Arlington Wrestling Club)
Age Group 8U Weight 43-45 Round Round 2 Result
John Bradley Buchanan (Wave Wrestling Club) Fall 0:16 Luke Velasquez (43) (Wave Wrestling Club)
Age Group 8U Weight 43-45 Round Round 2 Result
Henry Tucker (Wave Wrestling Club) TF 18-2 Eli-Roen Dela Cruz (Arlington Wrestling Club)
Age Group 8U Weight 43-45 Round Round 3 Result
Luke Velasquez (43) (Wave Wrestling Club) Dec 9-4 Aiden Rice (43) (Arlington Wrestling Club)
Age Group 8U Weight 43-45 Round Round 3 Result
Henry Tucker (Wave Wrestling Club) Dec 18-11 John Bradley Buchanan (Wave Wrestling Club)
Age Group 8U Weight 43-45 Round Round 3 Result
Eli-Roen Dela Cruz (Arlington Wrestling Club) Fall 2:11 Sylvia Peeler (Arlington Wrestling Club)
Age Group 8U Weight 43-45 Round Round 4 Result
Eli-Roen Dela Cruz (Arlington Wrestling Club) TF 20-4 Aiden Rice (43) (Arlington Wrestling Club)
Age Group 8U Weight 43-45 Round Round 4 Result
John Bradley Buchanan (Wave Wrestling Club) Fall 0:37 Sylvia Peeler (Arlington Wrestling Club)
Age Group 8U Weight 43-45 Round Round 4 Result
Henry Tucker (Wave Wrestling Club) FF Luke Velasquez (43) (Wave Wrestling Club)
Age Group 8U Weight 43-45 Round Round 5 Result
John Bradley Buchanan (Wave Wrestling Club) Fall 0:42 Aiden Rice (43) (Arlington Wrestling Club)
Age Group 8U Weight 43-45 Round Round 5 Result
Eli-Roen Dela Cruz (Arlington Wrestling Club) FF Luke Velasquez (43) (Wave Wrestling Club)
Age Group 8U Weight 43-45 Round Round 5 Result
Henry Tucker (Wave Wrestling Club) Fall 0:12 Sylvia Peeler (Arlington Wrestling Club)
Age Group 8U Weight 49 Round Round 1 Result
Addison Beall (Tupelo Wrestling Club) Fall 2:30 Cross Evans (Arlington Wrestling Club)
Age Group 8U Weight 49 Round Round 1 Result
Savannah Gryczewski (Arlington Wrestling Club) Dec 7-4 Lincoln Wissing (Arlington Wrestling Club)
Age Group 8U Weight 49 Round Round 2 Result
Lincoln Wissing (Arlington Wrestling Club) Fall 1:51 Addison Beall (Tupelo Wrestling Club)
Age Group 8U Weight 49 Round Round 2 Result
Cross Evans (Arlington Wrestling Club) Dec 7-3 Savannah Gryczewski (Arlington Wrestling Club)
Age Group 8U Weight 49 Round Round 3 Result
Savannah Gryczewski (Arlington Wrestling Club) Dec 9-5 Addison Beall (Tupelo Wrestling Club)