Age Group UWW Cadet Freestyle | Weight 92 | Round Consi of 16 #1 |
Result
Triston Norris (Strong & Courageous) BYE ()
|
Age Group U23 Freestyle | Weight 79 | Round Consi of 64 #1 |
Result
() BYE ()
|
Age Group U23 Freestyle | Weight 65 | Round Consi of 64 #1 |
Result
() BYE ()
|
Age Group UWW Cadet Freestyle | Weight 60 | Round Round of 128 |
Result
Dominick Serrano (Bear Cave Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group U23 Freestyle | Weight 86 | Round Semi-Finals |
Result
Maxwell Dean (Cornell) VPO1 10-9 Nino Bonaccorsi (Pittsburgh Wrestling Club)
|
Age Group UWW Cadet Freestyle | Weight 60 | Round Consi of 64 #1 |
Result
() BYE ()
|
Age Group UWW Cadet Freestyle | Weight 92 | Round Consi of 16 #1 |
Result
Owen Warren (Legends of Gold) BYE ()
|
Age Group UWW Cadet Freestyle | Weight 48 | Round Consi-Semis |
Result
Blake West (Sebolt Wrestling Academy) VSU1 16-6 3:01 Carter McCallister (Greater Heights Wrestling)
|
Age Group U23 Freestyle | Weight 70 | Round 5th Place |
Result
Kendall Coleman (Boilermaker RTC) VSU1 17-6 5:01 Mike Dangelo (NJRTC)
|
Age Group U23 Freestyle | Weight 61 | Round Round of 128 |
Result
Michael Beets (Campbellsville University) BYE ()
|
Age Group UWW Cadet Freestyle | Weight 51 | Round Semi-Finals |
Result
Jordan Williams (Threestyle) VPO1 6-4 Drake Ayala (Sebolt Wrestling Academy)
|
Age Group U23 Freestyle | Weight 79 | Round Round of 128 |
Result
Tyler Morland (Northwestern) BYE ()
|
Age Group U23 Freestyle | Weight 92 | Round Consi of 8 #2 |
Result
Colin Mccracken (Kent State) VPO1 8-5 Evan Hansen (Viking Wrestling Club)
|
Age Group U23 Freestyle | Weight 79 | Round Semi-Finals |
Result
Anthony Mantanona (Oklahoma) VSU 10-0 0:56 Jacob Oliver (Edinboro)
|
Age Group U23 Freestyle | Weight 92 | Round 5th Place |
Result
Kaden Russell (Blue Blood Wrestling Club) VSU1 17-6 5:36 Colin Mccracken (Kent State)
|
Age Group U23 Freestyle | Weight 65 | Round Consi of 64 #1 |
Result
Zane Johnson (Lake Erie Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group U23 Freestyle | Weight 65 | Round Consi of 64 #1 |
Result
Quinn Kinner (TMWC/Ohio RTC) BYE ()
|
Age Group U23 Freestyle | Weight 70 | Round Consi of 8 #1 |
Result
Vincent Turk (IOWA) VSU 10-0 4:50 Justin Mccoy (Cavalier Wrestling Club)
|
Age Group UWW Cadet Freestyle | Weight 48 | Round Consi of 4 |
Result
Blake West (Sebolt Wrestling Academy) VPO1 8-7 Nicholas Gonzalez (Izzy Style)
|
Age Group U23 Freestyle | Weight 92 | Round Round of 64 |
Result
Chris Droege (Lake Erie Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group UWW Cadet Freestyle | Weight 110 | Round Consi of 8 #1 |
Result
Jaron Greer (Unattached) VFA 1:37 10-6 Chance Robinson (The Wrestling Factory of Cleveland)
|
Age Group U23 Freestyle | Weight 79 | Round Round of 128 |
Result
Tucker Nadeau (West Virgina Regional Training Tenter) BYE ()
|
Age Group U23 Freestyle | Weight 97 | Round 3rd Place |
Result
Jonathan Aiello (Cavalier Wrestling Club) VFA 0:57 2-0 Sam Schuyler (Unattached)
|
Age Group U23 Freestyle | Weight 74 | Round Consi of 64 #1 |
Result
Caleb Hetrick (Clarion RTC) BYE ()
|
Age Group U23 Freestyle | Weight 86 | Round Consi of 64 #1 |
Result
Benjamin Lee (Viking Wrestling Club) BYE ()
|