Age Group Senior | Weight 110 | Round Cons. Semi |
Result
Austin Winters (Unity Youth WC) Maj 12-1 Travis McCarter (Unity Youth WC)
|
Age Group Senior | Weight 110 | Round 1st Place Match |
Result
Aden Rangel (Storm Youth WC) Dec 5-2 Malachi Hutchinson (Urbana Tigers WC)
|
Age Group Senior | Weight 110 | Round 3rd Place Match |
Result
Jack Ajster (Storm Youth WC) Fall 2:05 Austin Winters (Unity Youth WC)
|
Age Group Senior | Weight 110 | Round 5th Place Match |
Result
Travis McCarter (Unity Youth WC) Fall 0:20 Korbin Cassady (Mattoon Youth WC)
|
Age Group Senior | Weight 135 | Round Semifinal |
Result
Cooper Miller (Storm Youth WC) Fall 0:15 Brody Butler (Unity Youth WC)
|
Age Group Senior | Weight 135 | Round Semifinal |
Result
Ethan Lowe (SOT-C) Fall 4:06 Anna Vasey (Unity Youth WC)
|
Age Group Senior | Weight 135 | Round 1st Place Match |
Result
Cooper Miller (Storm Youth WC) Fall 3:24 Ethan Lowe (SOT-C)
|
Age Group Senior | Weight 135 | Round 3rd Place Match |
Result
Anna Vasey (Unity Youth WC) TF 20-4 Brody Butler (Unity Youth WC)
|
Age Group Senior | Weight 154 | Round Semifinal |
Result
Joshua Heath (Unity Youth WC) Dec 7-5 Malik Mosley (Urbana Tigers WC)
|
Age Group Senior | Weight 154 | Round 1st Place Match |
Result
Owen McGinnis (Cumberland Youth WC) Maj 12-4 Joshua Heath (Unity Youth WC)
|
Age Group Senior | Weight 176 | Round Semifinal |
Result
Khaden Hallowell (SJO Youth WC) Fall 2:03 Cayden Smith (Junior Cyclones WC)
|
Age Group Senior | Weight 176 | Round 1st Place Match |
Result
Khaden Hallowell (SJO Youth WC) Fall 3:20 Landynn Balla (Storm Youth WC)
|
Age Group Senior | Weight 215 | Round 1st Place Match |
Result
Ethan Miller (Storm Youth WC) Fall 3:15 Phoenix Molina (Unity Youth WC)
|
Age Group Senior | Weight 275 | Round Semifinal |
Result
Dakari Hawthorne (Urbana Tigers WC) Fall 0:31 Ky`ren Johnson (Lionheart Intense Wrestling)
|
Age Group Senior | Weight 275 | Round 1st Place Match |
Result
Dakari Hawthorne (Urbana Tigers WC) Fall 2:28 Raul Martinez (Rantoul Youth Wrestling)
|