Age Group Girls Day 1 | Weight 39 | Round Cons. Semi |
Result
Khyla Lipumano (AZ) Dec 8-6 Dilynn Albrecht (WI)
|
Age Group Girls Day 1 | Weight 39 | Round 1st Place Match |
Result
Jaclyn Bouzakis (FL) TF 10-0 Abigail Mendoza (TX)
|
Age Group Girls Day 1 | Weight 39 | Round 3rd Place Match |
Result
Khyla Lipumano (AZ) Dec 6-2 Katie Biscoglia (IA)
|
Age Group Girls Day 1 | Weight 39 | Round 5th Place Match |
Result
Dilynn Albrecht (WI) Bye ()
|
Age Group Girls Day 1 | Weight 42 | Round Round 1 |
Result
Lilly Breeden (MO) Dec 11-5 Angelica Serratos (CA)
|
Age Group Girls Day 1 | Weight 42 | Round Round 2 |
Result
Morgan Turner (IL) TF 10-0 Lilly Breeden (MO)
|
Age Group Girls Day 1 | Weight 42 | Round Round 3 |
Result
Morgan Turner (IL) TF 10-0 Angelica Serratos (CA)
|
Age Group Girls Day 1 | Weight 46 | Round Round 1 |
Result
Madison Nieuwenhuis (MI) Dec 2-1,2-1 Ysabelle Ocampo (IN)
|
Age Group Girls Day 1 | Weight 46 | Round Round 2 |
Result
Ysabelle Ocampo (IN) Fall 2:54 Sandy Breeden (MO)
|
Age Group Girls Day 1 | Weight 46 | Round Round 3 |
Result
Sandy Breeden (MO) Dec 4-0 Madison Nieuwenhuis (MI)
|
Age Group Greco | Weight 38 | Round Semifinal |
Result
Liam Collins (MN) Fall 1:28 Samuel Sanchez (CA)
|
Age Group Greco | Weight 38 | Round Semifinal |
Result
Cruzer Dominguez (NE) Dec 7-6 Tristan Pino (CO)
|
Age Group Greco | Weight 38 | Round 1st Place Match |
Result
Liam Collins (MN) TF 8-0 Cruzer Dominguez (NE)
|
Age Group Greco | Weight 38 | Round 3rd Place Match |
Result
Samuel Sanchez (CA) Fall 2:36 Tristan Pino (CO)
|
Age Group Greco | Weight 38 | Round 2nd Place Match |
Result
Samuel Sanchez (CA) TF 18-8 Cruzer Dominguez (NE)
|
Age Group Greco | Weight 41 | Round Quarterfinal |
Result
Caleb Noble (WI) TF 9-0 Cameron Sontz (NJ)
|
Age Group Greco | Weight 41 | Round Semifinal |
Result
Jensen Boyd (IN) Dec 12-7 Caleb Noble (WI)
|
Age Group Greco | Weight 41 | Round Semifinal |
Result
Daniel Green (MT) TF 8-0 Brighton Karvoski (CT)
|
Age Group Greco | Weight 41 | Round Cons. Semi |
Result
Cameron Sontz (NJ) TF 8-0 Brighton Karvoski (CT)
|
Age Group Greco | Weight 41 | Round 1st Place Match |
Result
Jensen Boyd (IN) Dec 7-4 Daniel Green (MT)
|
Age Group Greco | Weight 41 | Round 3rd Place Match |
Result
Caleb Noble (WI) Dec 6-0 Cameron Sontz (NJ)
|
Age Group Greco | Weight 41 | Round 5th Place Match |
Result
Brighton Karvoski (CT) Bye ()
|
Age Group Greco | Weight 44 | Round Round 3 |
Result
() Bye ()
|
Age Group Greco | Weight 48 | Round Quarterfinal |
Result
Hudson Loges (NE) TF 8-0 Che Jenkins (AZ)
|
Age Group Greco | Weight 48 | Round Quarterfinal |
Result
Lincoln Sledzianowski (FL) TF 8-0 Amari Vann (NJ)
|