Age Group 14U BOYS | Weight 102 | Round Round 2 |
Result
Wyatt Taubler (Roughhouse) Fall 0:49 Jake Lilley (CowRock)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 102 | Round Round 3 |
Result
Luke Lilley (CowRock) TF 8-0 Wyatt Taubler (Roughhouse)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 106 | Round Round 1 |
Result
Joshua Taliaferro (Wrestling Prep) Fall 1:56 Cooper Dubsky (Bad Karma Wrestling Club)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 106 | Round Round 1 |
Result
Justin Kavanagh (Punisher Wrestling Club) Fall 1:54 Frank Fedorchak (Washington)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 106 | Round Round 2 |
Result
Justin Kavanagh (Punisher Wrestling Club) TF 8-0 Cooper Dubsky (Bad Karma Wrestling Club)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 106 | Round Round 2 |
Result
Joshua Taliaferro (Wrestling Prep) TF 9-0 Frank Fedorchak (Washington)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 106 | Round Round 3 |
Result
Frank Fedorchak (Washington) TF 12-4 Cooper Dubsky (Bad Karma Wrestling Club)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 106 | Round Round 3 |
Result
Justin Kavanagh (Punisher Wrestling Club) Dec 6-4 Joshua Taliaferro (Wrestling Prep)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 110 | Round Round 1 |
Result
Gavin Green (American Dream Wrestling Club) Fall 0:26 Logan Ketzel (Bad Karma)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 110 | Round Round 2 |
Result
Logan Ketzel (Bad Karma) TF 10-0 Trinity Moore (Phoenix Wrestling Club)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 110 | Round Round 3 |
Result
Gavin Green (American Dream Wrestling Club) TF 10-0 Trinity Moore (Phoenix Wrestling Club)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 114-119 | Round Round 1 |
Result
Joshua Sherman (Bad Karma) TF 8-0 Walter Rodgers (Bishop McCort)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 114-119 | Round Round 2 |
Result
Kai Vielma (CowRock) TF 10-1 Walter Rodgers (Bishop McCort)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 114-119 | Round Round 3 |
Result
Kai Vielma (CowRock) TF 8-0 Joshua Sherman (Bad Karma)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 125 | Round Round 1 |
Result
Braxton Carr (Bad Karma) TF 10-0 Brayden Williams (Unattached)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 125 | Round Round 2 |
Result
Brandon Hoover (Bad Karma) TF 8-0 Brayden Williams (Unattached)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 125 | Round Round 3 |
Result
Braxton Carr (Bad Karma) Fall 1:21 Brandon Hoover (Bad Karma)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 130-136 | Round Round 1 |
Result
Zach LaBryer (D1) TF 8-0 Seth Mulligan (Scotsman Wrestling Club)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 130-136 | Round Round 2 |
Result
Zach LaBryer (D1) TF 10-0 Seth Mulligan (Scotsman Wrestling Club)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 149 | Round Quarterfinal |
Result
Elijah Elser (Division 1 Training) TF 9-0 Rocco Moschetta (Washington)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 149 | Round Quarterfinal |
Result
Brady Brown (AAWC / TDWC) TF 8-0 Jake Ligo (Bones Wrestling)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 149 | Round Semifinal |
Result
Victor MarksJenkins (Punisher Wrestling Club) TF 9-0 Elijah Elser (Division 1 Training)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 149 | Round Semifinal |
Result
Brady Brown (AAWC / TDWC) TF 8-0 Corey Kowalski (Bad Karma)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 149 | Round Cons. Semi |
Result
Rocco Moschetta (Washington) TF 8-0 Corey Kowalski (Bad Karma)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 149 | Round Cons. Semi |
Result
Elijah Elser (Division 1 Training) TF 8-0 Jake Ligo (Bones Wrestling)
|