Age Group 14U BOYS | Weight 102 | Round Quarterfinal |
Result
Luke Lilley (CowRock) Fall 3:13 Landon Lynn (Connellsville)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 102 | Round Semifinal |
Result
Evan Sala (South Hills Wrestling Academy) Dec 5-2 Jake Lilley (CowRock)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 102 | Round Semifinal |
Result
Luke Lilley (CowRock) TF 12-0 Wyatt Taubler (Homer City)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 102 | Round Cons. Semi |
Result
Wyatt Taubler (Homer City) Dec 10-8 Tyler Phipps (Camp Reynolds Wrestling Club)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 102 | Round Cons. Semi |
Result
Landon Lynn (Connellsville) TF 13-2 Jake Lilley (CowRock)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 102 | Round 1st Place Match |
Result
Luke Lilley (CowRock) Dec 11-3 Evan Sala (South Hills Wrestling Academy)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 102 | Round 3rd Place Match |
Result
Landon Lynn (Connellsville) TF 12-2 Wyatt Taubler (Homer City)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 106 | Round Round 1 |
Result
Frank Fedorchak (Washington) Fall 0:15 Cooper Dubsky (Bad Karma Wrestling Club)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 106 | Round Round 1 |
Result
Justin Kavanagh (Punisher Wrestling Club) Fall 2:20 Joshua Taliaferro (Wrestling Prep)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 106 | Round Round 2 |
Result
Joshua Taliaferro (Wrestling Prep) Fall 1:52 Jordan Hankey (Brookville Wrestling Club)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 106 | Round Round 2 |
Result
Justin Kavanagh (Punisher Wrestling Club) Fall 3:37 Frank Fedorchak (Washington)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 106 | Round Round 3 |
Result
Justin Kavanagh (Punisher Wrestling Club) TF 10-0 Jordan Hankey (Brookville Wrestling Club)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 106 | Round Round 3 |
Result
Joshua Taliaferro (Wrestling Prep) Fall 0:32 Cooper Dubsky (Bad Karma Wrestling Club)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 106 | Round Round 4 |
Result
Cooper Dubsky (Bad Karma Wrestling Club) TF 12-2 Jordan Hankey (Brookville Wrestling Club)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 106 | Round Round 4 |
Result
Joshua Taliaferro (Wrestling Prep) TF 11-0 Frank Fedorchak (Washington)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 106 | Round Round 5 |
Result
Frank Fedorchak (Washington) Fall 0:34 Jordan Hankey (Brookville Wrestling Club)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 106 | Round Round 5 |
Result
Justin Kavanagh (Punisher Wrestling Club) Fall 0:30 Cooper Dubsky (Bad Karma Wrestling Club)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 110 | Round Round 1 |
Result
Cael Ott (Young Guns) TF 10-0 Trinity Moore (Phoenix Wrestling Club)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 110 | Round Round 1 |
Result
Gavin Green (American Dream Wrestling Club) TF 10-0 Gino Pecora (Trafford)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 110 | Round Round 2 |
Result
Gavin Green (American Dream Wrestling Club) TF 10-0 Logan Ketzel (Bad Karma)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 110 | Round Round 2 |
Result
Cael Ott (Young Guns) TF 10-0 Gino Pecora (Trafford)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 110 | Round Round 3 |
Result
Logan Ketzel (Bad Karma) TF 10-0 Gino Pecora (Trafford)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 110 | Round Round 3 |
Result
Gavin Green (American Dream Wrestling Club) Fall 1:52 Trinity Moore (Phoenix Wrestling Club)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 110 | Round Round 4 |
Result
Logan Ketzel (Bad Karma) TF 12-0 Trinity Moore (Phoenix Wrestling Club)
|
Age Group 14U BOYS | Weight 110 | Round Round 4 |
Result
Gavin Green (American Dream Wrestling Club) TF 12-2 Cael Ott (Young Guns)
|