Age Group 8U Festival | Weight 43 | Round Round 3 |
Result
() Bye ()
|
Age Group 8U Festival | Weight 45 | Round Round 3 |
Result
() Bye ()
|
Age Group 8U Festival | Weight 49 | Round Round 1 |
Result
Colton Hamill (Wisconsin) TF 10-0 Easton Johnston (Minnesota)
|
Age Group 8U Festival | Weight 49 | Round Round 1 |
Result
Zeke Mikolyzk (Minnesota) Dec 15-14 Kamdyn Goulet (Minnesota)
|
Age Group 8U Festival | Weight 49 | Round Round 2 |
Result
Kamdyn Goulet (Minnesota) Fall 0:45 Easton Johnston (Minnesota)
|
Age Group 8U Festival | Weight 49 | Round Round 2 |
Result
Colton Hamill (Wisconsin) Fall 0:54 Zeke Mikolyzk (Minnesota)
|
Age Group 8U Festival | Weight 49 | Round Round 3 |
Result
Zeke Mikolyzk (Minnesota) TF 10-0 Easton Johnston (Minnesota)
|
Age Group 8U Festival | Weight 49 | Round Round 3 |
Result
Colton Hamill (Wisconsin) Fall 0:17 Kamdyn Goulet (Minnesota)
|
Age Group 8U Festival | Weight 53 | Round Round 1 |
Result
Keilan Yang (Wisconsin) TF 12-1 Ezekiel Rosas (Illinois)
|
Age Group 8U Festival | Weight 53 | Round Round 1 |
Result
Layton Ringstmeyer (South Dakota) Fall 0:21 Malik Sheard (Wisconsin)
|
Age Group 8U Festival | Weight 53 | Round Round 2 |
Result
Layton Ringstmeyer (South Dakota) Dec 15-9 Ezekiel Rosas (Illinois)
|
Age Group 8U Festival | Weight 53 | Round Round 2 |
Result
Keilan Yang (Wisconsin) TF 11-0 Malik Sheard (Wisconsin)
|
Age Group 8U Festival | Weight 53 | Round Round 3 |
Result
Ezekiel Rosas (Illinois) Fall 0:28 Malik Sheard (Wisconsin)
|
Age Group 8U Festival | Weight 53 | Round Round 3 |
Result
Keilan Yang (Wisconsin) TF 10-0 Layton Ringstmeyer (South Dakota)
|
Age Group 8U Festival | Weight 56 | Round Quarterfinal |
Result
Tucker McLennan (Minnesota) Fall 0:38 Maddox Benson (Nebraska)
|
Age Group 8U Festival | Weight 56 | Round Quarterfinal |
Result
Adrian Serrano (Wisconsin) Fall 0:16 Alize Schingeck (Wisconsin)
|
Age Group 8U Festival | Weight 56 | Round Semifinal |
Result
Tucker McLennan (Minnesota) TF 11-0 Logan Grant (Wisconsin)
|
Age Group 8U Festival | Weight 56 | Round Semifinal |
Result
Chase Lawrence (Minnesota) TF 10-0 Adrian Serrano (Wisconsin)
|
Age Group 8U Festival | Weight 56 | Round Cons. Semi |
Result
Maddox Benson (Nebraska) TF 10-0 Adrian Serrano (Wisconsin)
|
Age Group 8U Festival | Weight 56 | Round Cons. Semi |
Result
Logan Grant (Wisconsin) Fall 0:23 Alize Schingeck (Wisconsin)
|
Age Group 8U Festival | Weight 56 | Round 1st Place Match |
Result
Tucker McLennan (Minnesota) TF 10-0 Chase Lawrence (Minnesota)
|
Age Group 8U Festival | Weight 56 | Round 3rd Place Match |
Result
Logan Grant (Wisconsin) TF 16-4 Maddox Benson (Nebraska)
|
Age Group 8U Festival | Weight 56 | Round 5th Place Match |
Result
Adrian Serrano (Wisconsin) Fall 0:16 Alize Schingeck (Wisconsin)
|
Age Group 8U Festival | Weight 62 | Round Round 1 |
Result
Michael Alexander (Minnesota) TF 10-0 Owen Willis (Minnesota)
|
Age Group 8U Festival | Weight 62 | Round Round 2 |
Result
Michael Alexander (Minnesota) TF 31-20 Aidan Holtmann (Illinois)
|