Age Group FS - Intermediate (10U) | Weight 105-110 | Round RR Rnd 2 |
Result
Lily Junkins (Guerrilla Wrestling Academy) BYE ()
|
Age Group FS Cadet | Weight 132 | Round Consi of 8 #1 |
Result
() BYE ()
|
Age Group FS Cadet | Weight 126 | Round Consi of 8 #1 |
Result
() BYE ()
|
Age Group GR Junior | Weight 160 | Round Quarter-Finals |
Result
Cooper Comer (Wolfpack Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group FS Junior | Weight 152 | Round Consi of 8 #1 |
Result
() BYE ()
|
Age Group GR Junior | Weight 145 | Round RR Rnd 1 |
Result
Grant Rhue (Level Up) BYE ()
|
Age Group FS Junior | Weight 145 | Round Consi of 4 |
Result
Brantley Oliver (North Paulding Takedown Club) BYE ()
|
Age Group GR Cadet | Weight 132 | Round RR Rnd 3 |
Result
Jax Mitchell (Level Up) BYE ()
|
Age Group GR Junior | Weight 160 | Round Quarter-Finals |
Result
Latrell Schafer (Storm Wrestling Center) BYE ()
|
Age Group GR Intermediate (10U) | Weight 105 | Round RR Rnd 3 |
Result
() BYE ()
|
Age Group GR Junior | Weight 285 | Round RR Rnd 1 |
Result
Kwadrus Wilson (Woodland Wrestling) BYE ()
|
Age Group FS Cadet | Weight 126 | Round Consi of 8 #2 |
Result
Charles (Trae) Couget (OSO Sports Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group FS Junior | Weight 152 | Round Round of 16 |
Result
William Reid (Morris Fitness) BYE ()
|
Age Group GR Junior | Weight 160 | Round Consi of 4 |
Result
Sean Crews (Social Circle USA Takedown) BYE ()
|
Age Group GR Junior | Weight 160 | Round Consi of 4 |
Result
() BYE ()
|
Age Group Girls FS 6-8 | Weight 125.1-135 | Round RR Rnd 3 |
Result
() BYE ()
|
Age Group FS Junior | Weight 170 | Round Consi of 4 |
Result
Adam Gromatzky (Level Up) BYE ()
|
Age Group FS Cadet | Weight 160 | Round Consi of 4 |
Result
Jackson Moffit (Morris Fitness) BYE ()
|
Age Group FS Schoolboy (14U) | Weight 110-114 | Round RR Rnd 1 |
Result
Xander Nielsen (706 Wrestling) BYE ()
|
Age Group FS Cadet | Weight 132 | Round Round of 16 |
Result
Noah Danforth (Teknique Wrestling) BYE ()
|
Age Group FS Junior | Weight 152 | Round Round of 16 |
Result
Tyler Xavier Mcknight (Guerrilla Wrestling Academy) BYE ()
|
Age Group FS Junior | Weight 138 | Round Consi of 8 #1 |
Result
() BYE ()
|
Age Group FS Cadet | Weight 126 | Round Consi of 8 #2 |
Result
Landen Moss (Compound Wrestling) BYE ()
|
Age Group GR Junior | Weight 145 | Round RR Rnd 2 |
Result
Joshua Denson (North Paulding Takedown Club) BYE ()
|
Age Group GR Cadet | Weight 113 | Round RR Rnd 5 |
Result
Ryder Gibson (North Paulding Takedown Club) BYE ()
|