Age Group 16U | Weight 100 | Round Round 1 |
Result
Gavin Gruber (Ohio) Fall 1:59 Anwar Muse (Ohio)
|
Age Group 16U | Weight 100 | Round Round 2 |
Result
Ayden Dodd (Perrysburg Wrestling Club) TF 8-0 Gavin Gruber (Ohio)
|
Age Group 16U | Weight 100 | Round Round 3 |
Result
Ayden Dodd (Perrysburg Wrestling Club) TF 8-0 Anwar Muse (Ohio)
|
Age Group 16U | Weight 106 | Round Round 1 |
Result
Kurt Mokros (Beast Mode Wrestling) TF 10-0 Scotty Fuller (Ohio)
|
Age Group 16U | Weight 106 | Round Round 1 |
Result
Konner Blaney (Beast Mode Wrestling) Fall 2:27 Joshua Medina (The Barn Athletic Club LLC)
|
Age Group 16U | Weight 106 | Round Round 2 |
Result
Kurt Mokros (Beast Mode Wrestling) TF 8-0 Joshua Medina (The Barn Athletic Club LLC)
|
Age Group 16U | Weight 106 | Round Round 2 |
Result
Konner Blaney (Beast Mode Wrestling) TF 10-0 Scotty Fuller (Ohio)
|
Age Group 16U | Weight 106 | Round Round 3 |
Result
Kurt Mokros (Beast Mode Wrestling) TF 10-1 Konner Blaney (Beast Mode Wrestling)
|
Age Group 16U | Weight 106 | Round Round 3 |
Result
Scotty Fuller (Ohio) TF 10-0 Joshua Medina (The Barn Athletic Club LLC)
|
Age Group 16U | Weight 113 | Round Quarterfinal |
Result
Giovanni Duniec (Ohio) TF 10-0 Ayden Laubender (The Barn Athletic Club LLC)
|
Age Group 16U | Weight 113 | Round Quarterfinal |
Result
Cole Woodruff (Beast Mode Wrestling) Fall 1:00 Devon Barnes (Ohio)
|
Age Group 16U | Weight 113 | Round Semifinal |
Result
Giovanni Duniec (Ohio) TF 8-0 Trenton Sherwood (Pursuit Wrestling Club)
|
Age Group 16U | Weight 113 | Round Semifinal |
Result
Konner Lambers (Westcincy Elite WC) TF 8-0 Cole Woodruff (Beast Mode Wrestling)
|
Age Group 16U | Weight 113 | Round Cons. Semi |
Result
Cole Woodruff (Beast Mode Wrestling) TF 8-0 Ayden Laubender (The Barn Athletic Club LLC)
|
Age Group 16U | Weight 113 | Round Cons. Semi |
Result
Devon Barnes (Ohio) TF 8-0 Trenton Sherwood (Pursuit Wrestling Club)
|
Age Group 16U | Weight 113 | Round 1st Place Match |
Result
Konner Lambers (Westcincy Elite WC) Dec 8-4 Giovanni Duniec (Ohio)
|
Age Group 16U | Weight 113 | Round 3rd Place Match |
Result
Cole Woodruff (Beast Mode Wrestling) Fall 0:19 Devon Barnes (Ohio)
|
Age Group 16U | Weight 113 | Round 5th Place Match |
Result
Ayden Laubender (The Barn Athletic Club LLC) Fall 0:25 Trenton Sherwood (Pursuit Wrestling Club)
|
Age Group 16U | Weight 120 | Round Quarterfinal |
Result
Musa Jalloh (Ohio) Fall 0:35 Leo Rupert (MVKWA Little Miami Panthers Wrestling Club)
|
Age Group 16U | Weight 120 | Round Quarterfinal |
Result
Joseph Curry (Ohio) TF 10-0 Christian Wilson (MVKWA Patriot Wrestling Club)
|
Age Group 16U | Weight 120 | Round Quarterfinal |
Result
Jared Johnston (Ohio) TF 10-0 Zachary Bergman (Foxfire Wrestling Club)
|
Age Group 16U | Weight 120 | Round Quarterfinal |
Result
Jack DeBoe (Compound Wrestling - Great Lakes) TF 12-2 Richard Storts (Ohio)
|
Age Group 16U | Weight 120 | Round Semifinal |
Result
Joseph Curry (Ohio) TF 8-0 Musa Jalloh (Ohio)
|
Age Group 16U | Weight 120 | Round Cons. Round 1 |
Result
Christian Wilson (MVKWA Patriot Wrestling Club) TF 8-0 Leo Rupert (MVKWA Little Miami Panthers Wrestling Club)
|
Age Group 16U | Weight 120 | Round Semifinal |
Result
Jared Johnston (Ohio) Fall 0:31 Jack DeBoe (Compound Wrestling - Great Lakes)
|