Sign in with USA Wrestling Membership
2024 16U National Duals - Freestyle
Age Group Weight 132 Round Result
Braylon Reynolds (Indiana) TF 10-0 Andres Rojas (Florida)
Age Group Weight 138 Round Result
Clinton Shepherd (Indiana) TF 11-0 Armand Williams (Florida)
Age Group Weight 144 Round Result
Peyton Hornsby (Indiana) TF 10-0 Mason O`Dell (Florida)
Age Group Weight 150 Round Result
Thomas Gibbs (Indiana) TF 11-0 Nikolas Blake (Florida)
Age Group Weight 157 Round Result
Matthew Staples (Indiana) Fall 0:16 Jonathan Moreno (Florida)
Age Group Weight 165 Round Result
Lucas Boe (Indiana) Fall 1:30 Macullach Andrews (Florida)
Age Group Weight 175 Round Result
Michael White (Indiana) TF 10-0 Daniel Sanchez (Florida)
Age Group Weight 190 Round Result
Peter Mocco (Florida) TF 12-0 Conner Hoar (Indiana)
Age Group Weight 215 Round Result
Kellen Fellure (Indiana) Fall 4:00 Cristhian Soto (Florida)
Age Group Weight 285 Round Result
Hayden Smith (Indiana) TF 10-0 Blake Elder (Florida)
Age Group Weight 88 Round Result
Cameron Schofield (Indiana) Dec 10-5 Jake Margolis (Florida)
Age Group Weight 94 Round Result
Kellen Schoeff (Indiana) Dec 10-2 Zachary Leto (Florida)
Age Group Weight 100 Round Result
Case Bridge (Indiana) TF 12-2 RJ Phelan (Florida)
Age Group Weight 106 Round Result
Case Bell (Indiana) TF 10-0 Ethan Smith (Florida)
Age Group Weight 113 Round Result
Jensen Boyd (Indiana) TF 14-4 Jovanni Tovar (Florida)
Age Group Weight 120 Round Result
Colin Strayer (Indiana) Dec 10-3 Uy`Kwon Wimberly (Florida)
Age Group Weight 126 Round Result
Gavin Lewis (Indiana) Dec 3-2 Reid Yakes (Florida)
Age Group Weight 132 Round Result
Max Gonzalez (Wisconsin) TF 12-2 Alexander Soukup (North Carolina)
Age Group Weight 138 Round Result
Hunter Stevens (Wisconsin) Fall 2:18 Denys Tsap (North Carolina)
Age Group Weight 144 Round Result
Cade Aaberg (Wisconsin) TF 10-0 Aaron Ellison (North Carolina)
Age Group Weight 150 Round Result
Bryston Scoles (Wisconsin) TF 12-1 Jacob Perry (North Carolina)
Age Group Weight 157 Round Result
Jacob Kidder (Wisconsin) TF 12-2 John Bane (North Carolina)
Age Group Weight 165 Round Result
Samuel Zanton (Wisconsin) TF 11-1 Brayden Hibbitts (North Carolina)
Age Group Weight 175 Round Result
Landen Grow (Wisconsin) TF 10-0 Jeshurun Mills (North Carolina)
Age Group Weight 190 Round Result
Owen Burling (Wisconsin) TF 11-0 Quentin-Xavier Burns (North Carolina)